Days Gone oyununa Death Stranding temalı içerikler eklendi

Days Gone, Death Stranding oyununun çıkışını kutladı.

Death Stranding, bugün çıkışını gerçekleştirdi ve bu çıkış, birçok farklı kişi tarafından desteklendi. Bu desteklerden bir tanesi de Days Gone cephesinden çıktı. Bu oyun için 1.60 güncellemesi yayımlandı ve güncelleme ile oyuna birçok yeni içerik eklendi. Bu içeriklerden bazıları da Hideo Kojima ve ekibinin yeni video oyunu ile alakalı idi. Dilerseniz bu güncellemenin detaylarına, haberimizin devamından bir bakalım.

Days Gone

Days Gone, Death Stranding ile tanıştı

Yapılan açıklamalara göre 1.60 güncellemesi, bu video oyununa içerik getirecek olan son güncelleme olacak. Son içerik güncellemenin son içerikleri ise öncelikle Hordes, Ambush Camps ve Infestation Zones bölgelerini sıfırlama oldu. Bunun haricinde oyuna, Diamond Lake Mechanic üzerinden satın alınabilecek Death Stranding temalı, motosiklet özelleştirme ögeleri eklendi.

Bu ögeler; Tank, BB Tank, Decal, BB Decal ve BB Base olarak açıklandı. Bunların haricinde, Black Friday temalı değişiklikler de 1.60 güncellemesi ile oyuna eklendi. Ekibin söylediğine göre artık silah ve mermi satın almak için daha fazla Freaker Ear ödemeniz gerekecek. Ayrıca, tek seferliğine olmak üzere Black Friday içeriğinin sıralama tablosu sıfırlandı. Bu sıfırlamanın bir kez daha tekrarlanmayacağı söylendi.

Peki, yayımlanmış olan bu güncelleme hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Days Gone oyununun 1.60 güncellemesi ile Death Stranding oyununu desteklemesi hoşunuza gitti mi? Bu güncelleme sayesinde oyuna geri dönmeyi ister misiniz? Konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x