Scavengers Studio, Xbox Wire üzerinden yaptığı yeni bir açıklamada Xbox One kullanıcılarına güzel bir haber verdi. Bu habere göre Darwin Project, Xbox One üzerinde herkese ücretsiz oluyor. Yapılan açıklamalara göre oyun sadece bir süreliğine değil, sonsuza kadar ücretsiz oluyor. Peki, bu oyuna para verdiyseniz, size ne olacak? Paranıza ne olacak? Geliştirici ekibin söylediğine göre bu oyunu satın almış herkese Founder’s Pack verilecek. Bu paketin içerisinde ise bolca kozmetik öge bulunuyor.

Darwin Project

Darwin Project: Founder’s Pack içerisinde neler var?

Oyuna daha önce para vermiş olan oyunculara verilecek Founder’s Pack, zengin bir içeriğe sahip sayılır. Çünkü bu paket içerisinde 2 adet efsanevi seviyede kıyafet seti bulunuyor. Kıyafet setleri haricinde 3 adet de yine efsanevi seviyede kazma bulunuyor. Eğer bunlar da yetersi değilse, 3 adet efsanevi yay, Jumpsuit koleksiyonu ve 10 adet fan hediyesi mutlaka yeterli olacaktır.

Eğer bu 10 adet fan hediyesi ile ne yapacağınızı merak ediyorsanız, hemen bu hediyeleri açmanızı öneriyoruz çünkü şu an oyunda futbol temalı bir etkinlik var ve bu etkinlik sayesinde fan hediyeleri içerisinde de futbol temalı kıyafet ögeleri bulunuyor. Size hediye edilen bu fan ögelerinde de etkinlik eşyaları bulunuyor olabilir. Şansınızı denemenizi öneriyoruz.

Etiketler:

,