Dark Souls ile Battle Royale birleşti ve ortaya Egress isimli yeni bir oyun çıktı

Dark Souls oldukça zor bir video oyunu serisi. Yani, sürekli olarak öldüğümüz bir video oyununa kolay diyemeyiz muhtemelen. Buna karşılık, yaklaşık birkaç yıldır oldukça popüler olan bir de oyun modu var. Bu oyun modu ise Battle Royale olarak geçmekte. Biliyoruz, hiçbir bağ yok fakat Dark Souls ile Battle Royale birleşirse ne olur diye düşündünüz mü hiç? Biz pek düşündüğünüzü sanmıyoruz ama yine de cevap verelin: Sorunuzun cevabı Egress isimli yeni bir oyun efendim.

Egress

Bahsettiğimiz video oyunu, yakın geçmişte kapalı alfa süreci ile oyuncuların karşısına çıkmıştı fakat bu oyun, basında çok yer bulamadı. Şimdi ise oyunun geliştirici ekibi, oyunları için YouTube üzerinden yeni bir video yayımladı. Bu video ile birlikte oyunun kapalı beta süreci duyuruldu. Açıklamalara göre bu süreç, 1 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak. Tabii bu video oyun hakkında öyle çok bilgi içermiyordu. Bu yüzden oyunun kapalı alfa sürecinden alınmış saf oynanış videosunu da haberimizin devamında sizlere sunacağız.

Yayımlanan videolarda, özellikle de kapalı alfa görüntülerinde animasyonların gerçekten kötü olduğu gözümüze çarpıyor ama Egress isimli bu video oyununun da düşük bütçeli, bağımsız bir video oyunu olduğunu unutmamak lazım bizce. Fazan isimli bir ekip tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu oyun, şu an Steam üzerinde fakat oyunun satışı henüz  başlamış değil.

Çok yakında kapalı beta süreci ile karşımıza çıkacak bu video oyunu, Victorian döneminde Lovecraft mitolojisi ve Retrowave ile karşımıza çıkıyor. Egress, içerisinde karakter sınıfları bulunduran bir video oyunu ve her sınıfın oldukça yüklü olduğu bir yön ve oldukça zayıf olduğu bir yön bulunmakta. Bu şekilde oyuncular, birbirleri ile karşılaşıp, Battle Royale tarzı bir sistemde savaşabiliyor. Dediklerimizi muhtemelen oynanış videosu ile daha iyi anlayacaksınız efendim.

İşte Egress için yayımlanmış olan videolar

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir