Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Cyberpunk 2077 oyununun bazı yeteneklerinden bahsedildi

Cyberpunk 2077 oyunundan Dragon Strike, Guerrilla ve Hard Motherfucker yeteneklerini gördük.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta içerisinde Cyberpunk 2077 oyunu bolca gösterildi. Bu gösterim oyunculara yapılırken, basın mensuplarına ve diğer içerik üreticilerine de ayrı bir gösterim yapılmıştı; bu insanlar direkt olarak oyunu oynama imkanına sahip olmuştu. İşte oyunu oynayan kişilerden bir tanesi, temel oyunu deneyimlemek yerine yetenek ağacı menüsünde vakit geçirmeyi uygun buldu. Bu kişi sayesinde de bahsi geçen video oyununun yetenek ve özellik sistemleri sayesinde çok daha fazla bilgi sahibi olmayı başardık.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, çok fazla yetenek sunuyor

Cyberpunk 2077 oyununun yetenek ağacı, beş farklı niteliğe ayrılıyor. Bu nitelikler de Body, Reflex, Tech Ability, Cool ve Intelligence olarak karşımıza çıkıyor. Tabii oyunun yetenek derinliği bu kadarı ile kalmıyor; saydığımız tüm bu beş farklı niteliğin kendisine ait 12 adet alt yetenek ağacı bulunuyor. Aynı zamanda oyundaki her yetenek boşluğu da 20 adet özelliğe sahip. Oyundaki en pahalı yeteneklerden bazıları da bu oyuncu tarafından detaylandırıldı. Bu yeteneklerin adı da Dragon Strike, Guerrilla ve Hard Motherfucker idi.

Dragon Strike, Reflex niteliğinin altındaki Blades isimli yetenek ağacına ait bir öge. Bu yeteneği kullandığınız zaman yakın dövüş saldırılarınız %15 kadar daha fazla hasar veriyor ve düşmanda Bleeding durumu sağlıyor. Guerrilla ise Body niteliği için Street Brawler ağacı altında bulunuyor. Guerrilla sayesinde bir düşman öldürdükten sonraki kritik vuruşlarınızın hasarı %60 kadar, sadece 10 saniyeliğine artıyor. Son yetenek ise tabii ki Hard Motherfucker. Body niteliğinin Athletics kısmında bulunan bu yetenek de zırh dayanıklılığını arttırıyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x