Cyberpunk 2077 oyununun Xbox One X ve Xbox Series X sürümleri gösterildi

Cyberpunk 2077, konsollarda kendi şehrini öldürüyor.

Cyberpunk 2077 için 19 Kasım 2020 tarihinde bir etkinlik gerçekleştirilecekti. Bu etkinlikte oyunun müziklerine filan değinilecekti. Bu yüzden de oyuncular, o tarihe kadar pek önemli bir bilgi almayı beklemiyordu ama CD Projekt RED, çok büyük bir sürpriz yaparak, bahsi geçen video oyununun Xbox One X ve Xbox Series X sürümlerini gösterdi. Sizlerin de hemen yukarıdan izleyebileceği 10 dakikalık görüntülerde oynanış anları Xbox One X ile Xbox Series X arasında sürekli değişiyor ve oyunculara bazı farklı bölümler gösteriliyor. Bu bölümlerde hikaye ile alakalı hiçbir sürpriz verilmiyor.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, PlayStation 5 için de gösterilecek

Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde PC, Xbox ve PlayStation tarafları için çıkacak. Bu oyunun PC üzerindeki görüntülerini zaten bugüne kadar görüyorduk. Geçtiğimiz gün Xbox One X ve Xbox Series X konsollarında oyunun neye benzeyeceğini de görmüş olduk. Geriye sadece PlayStation 4 Pro ve PlayStation 5 kalıyor herhalde. CD Projekt RED tarafından gönderilen bir basın bültenine göre oyunun PlayStation konsollarından gelen görüntüleri de yakın bir zamanda yayımlanacak. Bu görüntülerin ne zaman yayımlanacağını bilmiyoruz ama tahminimiz 19 Kasım 2020’deki etkinlik olacaktır.

Haberimizi sonlandırmadan önce Cyberpunk 2077 oyununun sızdırılan kutu tasarımlarına değinmek istiyoruz. İnternet aleminde sızdırılan bazı tasarımlara göre bu oyunun kutulu sürümü 70 GB civarında olacak ve bu yüzden de oyun, doğal olarak iki disk bulunduracak kutusunun içerisinde. Ayrıca kutunun içerisinde çıkartmalar, oyun haritası ve diğer birkaç ekstra ögenin yer alacağı da belirtiliyor. Yani, oyuncuların karşısına içeriği zengin olan bir kutu çıkabilir. Tabii bazı oyuncular, bu yapıtın konsol sürümünün görüntülerini gördükten sonra, satın alma işleminden vazgeçebilir de.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x