Cyberpunk 2077, The Witcher 3: Wild Hunt oyununa göre daha kısa olacak

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için bolca yeni bilgi verdi.

CD Projekt RED, geçtiğimiz günlerde Polonya sınırları içerisinde bir topluluk etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinliğin teması ise Cyberpunk 2077 idi ve tahmin edilebileceği gibi oyuncuların bu video oyunu hakkındaki önemli soruları cevaplandı. Bu cevaplardan en önemlisi ise oyunun uzunluğu hakkında oldu. CD Projekt RED ekibinin söylediğine göre bu oyun, ekibin bir önceki oyunundan daha kısa olacak.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, daha detaylı ve daha tekrar oynanabilir olacak

CD Projekt RED ekibinden gelen açıklamalara göre bahsi geçen bu video oyununun ana görevleri ve önemli yan görevleri, The Witcher 3: Wild Hunt oyunundaki ana görevlere ve yan görevlere göre daha kısa sürecek. Fakat buna karşılık CD Projekt RED, daha detaylı görevler ve daha tekrar oynanabilir içerikler sunacak oyunculara. Ayrıca ekip, oyundaki tüm içeriklerle birlikte oyunun ne kadar süreceğini de henüz ölçmedi.

Bunun haricinde, oyunu bitirdikten sonra açık dünyayı kullanmaya devam edebileceğimiz açıklandı ama bunun tam olarak nasıl işleyeceği, CD Projekt RED tarafından detaylandırılmadı. Yine de ekibin söylediğine göre çok havalı bir geçiş olacak. Ayrıca, oyunda arabaları modifiye etmek mümkün olacak mı henüz net bir açıklama yapılmıyor. Bir de oyunda yeni daire satın almak da mümkün olmayacak ama zamanla o dairenin görünümü değişecek.

Açıklamaların devamına göre Cyberpunk 2077 oyunundaki gece-gündüz döngüsü de oyunu temelden etkileyecek. Mesela, geceleri bazı korumalar uyuyor olacak ve bu sayede daha kolay bir bölgeye girebileceğiz. Ayrıca, gece-gündüz döngüsü oyundaki hikaye görevlerini de farklı şekillerde etkileyebilecek. Tüm bunların haricinde, oyunda polis de olacak ama birini sokakta dövmek gibi küçük suçlara polis karışmayacak; Night City için normal bir durum bu.

CD Projekt RED, bu video oyunundaki her önemli karakterin kendilerine has animasyonlara sahip olduğunu da açıkladı. Bununla birlikte, oyunda seks sahnelerinin de olacağı ve bu sahnelerin sayısının herkesi memnun edecek seviyede olduğu açıklandı. Ayrıca bu video oyununun mod desteği için heyecanlı olduğu da açıklandı ama bu mod desteği oyuna eklenecek mi henüz net bir veri bulunmuyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir