Keanu Reeves, Cyberpunk 2077 oyununa bayıldı ve rolünü ikiye katladı

Johnny Silverhand karakterinin Cyberpunk 2077 içerisinde neden en çok konuşan NPC olduğu şimdi ortaya çıktı.

2020 senesinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077 oyunu hakkında bugün oldukça ilginç bir bilgi elimize geçti. Bildiğiniz üzere bu video oyununda Keanu Reeves gibi ünlü bir isim yer alacak ve Keanu Reeves, oyunun evreninde popüler bir karakter olan Johnny Silverhand’e can verecek. İşte bugün öğrenmiş olduk ki Keanu Reeves, rolünü ve oyunun kendisini oldukça sevmiş. Bu sevgi de kendisinin daha çok çalışmasına neden olmuş.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, bolca Keanu Reeves içerecek herhalde

TGCOM 24 platformunun gazetecilerinden bir tanesi olan Gian Luca Rocco, geçtiğimiz günlerde Keanu Reeves için İtalyan dublör olarak seçilmiş olan Luca Ward ile bir röportaj gerçekleştirdi. Luca Ward, bu röportaj sırasında oldukça önemli bilgiler verdi. Bu bilgilerden en önemlisi ise tabii ki Keanu Reeves hakkında idi. Dublörden gelen açıklamalara göre Keanu Reeves, oyunu o kadar sevdi ki kendi rolünün ikiye katlanması için istekte bulundu. Tabii bu durum dublörü de etkiledi ve kendisi de 2 kat fazla çalıştı.

CD Projekt RED, daha önce bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamaya göre Johnny Silverhand karakterinin oyun içerisinde en fazla diyalog ve monologa sahip olan NPC idi. Şimdi ise bu açıklamalar sayesinde neden Johnny Silverhand bu kadar çok konuşuyor, anlamış olduk. Meğerse Keanu Reeves; hem karakteri, hem de oyunun kendisini oldukça beğenmiş ve bu sebepten ötürü de rolünün oyunda daha fazla olmasını, hatta ikiye katlanmasını istemiş.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x