Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Crucible oyununun çıkışı geri alındı, kapalı beta süreci başlatıldı

Crucible, kapalı beta sürecine şimdilik yeni oyuncuları kabul etmiyor.

Amazon ve Relentless Studios tarafından ücretsiz olarak piyasaya sürülen Crucible, oldukça başarısız bir çıkış gerçekleştirmişti. Bu başarısızlık, muhtemelen tahmin edilenden çok daha fazla olacak ki oyunun arkasındaki şirketler, ürünü piyasadan çekti ve kapalı beta sürümüne geri döndürdü. Geliştiricilerin söylediğine göre oyunun geliştirici günlüğündeki planlar aynı şekilde uygulanmaya devam edilecek ama bunun üzerine daha fazla oyuncu geri bildirimi alınacak. Yani, geliştirici ekip ile oyunun topluluğu arasında güçlü bir bağ kurulacak.

Crucible

Crucible, kendisini bir adım geriye çekiyor

Eğer bu video oyununu halihazırda oyunuyorsanız, sizler için hiçbir şey değişmeyecek; sadece geliştirici ekibi biraz daha aktif göreceksiniz ki bu da kötü bir şey değil zaten. Hatta bu oyunun geliştiricilerini her hafta, belli bir günde ve saatte oyunu oynarken görebileceksiniz. Bu süreçler içerisinde oyuncular, direkt olarak geliştiricilere geri bildirimlerini iletebilecekler. Bunun haricinde bir de oyuncu konseyi kurulacak. Bu konseyde, farklı yetenek seviyelerinde ve farklı durumlarda oyuncular bulunacak. Bu konsey üyeleri, genel oyuncuları temsil edecek.

Oyuncu konseyinin üyeleri ile geliştirici ekip, yakından çalışacak. Aynı zamanda bu video oyununa şimdilik yeni oyuncular da kabul edilmeyecek. Eğer halihazırda oyunu oynuyorsanız, dediğimiz gibi herhangi bir değişiklik hissetmeyeceksiniz ve oyunu oynamaya devam edebileceksiniz ama ilk defa bu oyuna adım atmayı düşünüyorsanız, böyle bir imkan olmayacak. Yine de Crucible oyununun geliştirici ekibi, gelecekte tekrar kapalı beta için oyuncu alabileceklerini duyurdu. Oyunun yeniden ne zaman çıkacağı ise belirtilmedi.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x