Geçtiğimiz gün sizlere Crackdown 3 hakkında bir içerik sunmuştuk. Bu içerik, oyunun ertelenmiş olabileceği hakkında idi. Çünkü Amazon İspanya, bir anda bu oyuna ait olan tüm ön siparişleri iptal etmişti ve oyuna halihazırda ön sipariş vermiş olanların parası da geri iade edilmişti. Tabii durum böyle olunca da herkes, oyunun tekrar ertelendiğini düşünmüştü. Bazı insanlar da internet aleminde yine oyunun iptal edildiği hakkında dalga geçiyordu.

Crackdown 3

Crackdown 3 oyununa ne olmuş olabilir?

İnternet aleminin bu duruma gösterdiği ilgi, Xbox markasından Aaron Greenberg isminin de dikkatini çekti ve kendisi Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Tabii Aaron Greenberg, oyunun ertelenmesi hakkında değil, sadece iptal edilmesi hakkında konuştu. Aaron Greenberg, “Takımımız, takipçilerimiz için bu oyun üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Ön siparişler hakkındaki sorularınız için Amazon ile iletişime geçmeniz daha doğru olur. Takımım ayrıca beni bilgilendirdi ve bu durum, Amazon tarafında oluşan bir teknik problemden ibaretmiş. Kendileri şu an konu üzerinde çalışıyor.” dedi.

Dediğimiz gibi, Xbox tarafından gelen açıklamalar ne yazık ki oyuncuları tatmin etmedi. Aaron Greenberg direkt olarak oyunun ertelenmesi hakkında konuşmadı ve Twitter üzerinden de bu konudaki hiçbir gönderiye cevap vermediği için oyuncular hala oyunun ertelendiğini düşünüyor. Önceki söylentilere göre Crackdown 3, çıkışını önümüzdeki yaz aylarında yapacaktı ve şimdi oyunun tekrar ertelenmesi, eminiz ki birçok oyuncuyu sinirlendirecektir.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster