İlk olarak 2014 senesinde karşımıza çıkan ve geçtiğimiz günler içerisinde 2019 senesine ertelenen Crackdown 3, bugün karşımıza yeni bir video ile çıktı. Bu video ise tabii ki Microsoft ile Xbox ekiplerinin E3 2018 sunumları sırasında gösterildi. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz bu videoya, haberimizin en altından göz atabilirsiniz.

Crackdown 3

Crackdown 3, bol aksiyonlu bir şekilde gelecek gibi görünüyor

Dediğimiz gibi ilk olarak 2014 senesinde duyurulan bu video oyunu, günümüze kadar birçok kez ertelendi ve bu yüzden oyuncuların da bu oyuna karşı olan umudu düştü. Tabii yayımlanan bu yeni video ile ve yeni çıkış tarihi ile, bu ümidin biraz da olsa tekrar sağlandığını düşünüyoruz. Dilerseniz bu oyunun ertelenme geçmişini sizlere biraz daha detaylı anlatalım.

Dediğimiz gibi oyun ilk olarak 2014 senesinde duyurulmuştu. Oyun, duyurusundan bir süre sonra 2016 senesi için onaylanmıştı. Tabii bu çıkış tarihi çok uzun süre 2016 olarak kalmadı. Oyun kısa bir süre sonra 17 Kasım 2017 tarihine ertelenmişti. Oyun, bu tarihi de göremedi tabii ki çünkü tekrar ertelendi. Bu sefer oyunun tam çıkış tarihi bilinmiyordu ama her ipucu, oyunun 2018 senesinin yaz aylarında piyasaya sürüleceğini gösteriyordu. Bu çıkış tarihi de gerçek olamadı çünkü geçtiğimiz günlerde oyun 2019 senesine ertelendi. Oyunun şu an net bir çıkış tarihi yok ama Şubat 2019 içerisinde oyun çıkacak gibi görünüyor.

Tüm bunların haricinde Crackdown 3, Xbox Game Pass sahiplerine çıkışında ücretsiz olarak sunulacaktı. E3 2018 sunumu bu konuda hiçbir şeyi değiştirmedi. Yapılan açıklamalara ve verilen bilgilere bakacak olursak, bu video oyunu hala Xbox Game Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Son olarak da sizleri artık video ile baş başa bırakmak istiyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Etiketler:

,