Geçtiğimiz günlerde ortaya bir haber çıkmıştı. Bu habere göre Crackdown 3 isimli video oyunu ertelenmişti. Bugün ise bahsettiğimiz ertelenme, Microsoft tarafından bir radyo yayını sırasında doğrulandı. Windows Central ekibinin gerçekleştirdiği bir radyo yayınına katılan Microsoft sözcüsü, oyunlarının Şubat 2019 içerisinde çıkacağını duyurdu. Oyun için verilen önceki çıkış tarihi ise 2018 senesinin yaz ayları yönünde idi.

Crackdown 3

Crackdown 3 yine de E3 2018 etkinliğinde olacak

Yapılan açıklamalara göre bu video oyununun ertelenme sebebi, oyunun geliştirilme sürecinde daha fazla zamana ihtiyaç duyulması. Tabii bu ihtiyaç, oyunun gösterilmesine de pek engel olmayacak gibi görünüyor. Çünkü Microsoft sözcüsü, E3 2018 sırasındaki Xbox sunumunda bu oyunun gösterileceğini belirtti.

Aniden yeni bir düşman saldırdı. Büyük şehir merkezleri daha önce hiç görülmemiş doğadaki güçlerden yararlanan bir saldırıya maruz kaldı, karanlık ve kaos hakim oldu. Bu saldırının sonucunda Büro sazı eline aldı. Şimdi gereken her şey yapılarak bizi kimin alt ettiğini bulacaklar ve bunu yaparken onları hiçbir şey durdurmayacak. Adaletin acımasız yüzünü ortaya koyacaklar.

Kurumsal psikopatlar, gangsterler ve kasapların gölgesinde bir cennet ada olan New Providence çok gizli ve kötü niyetli TerraNova Worldwide’a ev sahipliği yapmaktadır. Kısa bir süre önce gizemli bir şekilde yeniden canlanan bir volkanın tütmekte olan merkezi çevresine kurulmuş bu mega şirket, şeytani planlarının bir sonraki aşaması için hazırlanırken bölgedeki maddi ve insani tüm kaynakları kullanmaktan çekinmiyor ve elbette önlenemez bir şekilde Büronun gücünü ortaya koyacağı güne de hazırlanıyor.

Etiketler: