Call of Duty: Warzone oyununun yeni nesil sürümüne yeni bir doku paketi geldi

PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında Call of Duty: Warzone oyununu 2K veya daha yüksek çözünürlükte oynuyorsanız, iyi bir haberimiz var.

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunları için yeni bir doku paketi piyasaya sürüldü. Bu doku paketleri, öncelikle oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri için öneriliyor. Aynı zamanda, yine sadece 2K veya daha yüksek çözünürlükte bu oyunu oynamaya çalışan oyuncuların doku paketine yönelmesinden bahsediliyor. Yani, Full HD gibi çözünürlükte bu oyunlardan birini oynuyorsanız, yeni doku paketini indirmenize gerek yok. 7 GB büyüklüğündeki bu doku paketi, aynı zamanda Xbox One X, PlayStation 4 Pro ve PC gibi platformlarda da oyunculara sunuluyor.

Call of Duty: Warzone

Bahsi geçen bu yeni doku paketi, Call of Duty: Warzone için piyasaya sürülmüş olan beşinci ek görsel paket gibi görünüyor. Ayrıca, daha önce bu oyuna bir 120 Hz desteği de eklenmişti. Yine yeni nesil konsollara eklenen bu destek sayesinde eğer monitörünüz veya televizyonunuz 120 Hz değerlerinde çalışıyorsa, oyunu da 120 FPS olarak oynayabiliyordunuz. Bunun için tabii bir de HDMI 2.1 desteğine sahip olması gerekiyor görüntü cihazınızın. Tüm bunların haricinde, oyuncular hala bahsi geçen Battle Royale oyunu için bir PlayStation 5 versiyonu bekliyor; oyun şimdilik sadece geriye dönük uyumluluk modunda çalışabiliyor PlayStation 5 konsolunda.

Raven Software ve Activision, öyle görünüyor ki Call of Duty: Warzone oyununu aktif olarak güncellemeye devam ediyor. Zaten bu duruma şaşırmamak lazım; bahsi geçen yapıt, şu sıralar Activision için en popüler video oyunlarından bir tanesi. Bu yüzden Raven Software tarafının desteği kesmiyor olması da gayet normal. Eğer bir süredir bu oyundan uzak kaldıysanız, dördüncü sezonun daha yeni başladığını belirtebiliriz. Yani, yeni nesil doku paketleri ile birlikte oyuna dönmek için güzel bir zaman içerisinde yer alıyor olabiliriz. Peki, tüm bu konular hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.