Call of Duty: Warzone – Dördüncü sezonda FARA 83 için en iyi parçalar ve kurulumlar

Call of Duty: Warzone oyunundaki FARA 83 silahını şekilden şekle sokabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone, oyuncuların seçebileceği birbirinden farklı silahlar bulunduruyor. Bu silahlardan bir tanesi de Call of Duty: Black Ops Cold War aracılığı ile Battle Royale deneyimine eklenen FARA 83. Üçüncü ve dördüncü sezonda birçok oyuncunun tercih ettiği silah olan FARA 83, stok bir şekilde de kesinlikle kullanılabiliyor ama bu silahı, ek parçalar ile çok daha güçlü bir hale getirebilmek mümkün. FARA 83 gibi bir silaha hangi parçaların geleceğini bilmiyorsanız veya yeni şeyler keşfetmek istiyorsanız, bu rehber yazımız sizlere yardımcı olacak.


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda FARA 83, ne şekillerde kullanılır?

Call of Duty: Warzone oyunundaki saldırı tüfekleri, uzun menzilli çatışmalarda genellikle başarı gösterebiliyor. FARA 83 de bir saldırı tüfeği ve bu yüzden kendisini uzun menzilli çatışmalarda etkili bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Yalnız, bir Battle Royale alanında çatışmalar her zaman uzun menzillerde gerçekleştirilmiyor. Bazen, kısa ve orta menzilli çatışmalar yaşanıyor. Bu gibi durumlar için FARA 83 üzerinde GRU Suppressor, 14.8” Ultralight, KGB Skeletal Stock, 40 Rnd Speed Mag ve Serpent Wrap parçalarını kullanabilirsiniz.

  • Muzzle: GRU Suppressor
  • Barrel: 14.8” Ultralight
  • Stock: KGB Skeletal Stock
  • Ammunition: 40 Rnd Speed Mag
  • Rear Grip: Serpent Wrap

FARA 83 isimli bu silahı uzun menzilli çatışmalarda çok daha etkili bir hale getirmek de isteyebilirsiniz. Sonuçta, kısa ve orta menzilli çatışmalar için SMG kullanılabilir. Saldırı tüfeklerini de daha uzun menzilli çatışmalara saklamak isteyebilirsiniz. Bu durumda da FARA 83 silahına GRU Suppressor, 19.5” Liberator, Axial Arms 3x, Spetsnaz Grip ve Spetsnaz 50 Rnd parçalarını takmanızı öneriyoruz. Bu sayede silah, uzun menzilli çatışmalar için çok daha etkili bir ölüm makinesi haline gelebiliyor.

  • Muzzle: GRU Suppressor
  • Barrel: 19.5” Liberator
  • Optic: Axial Arms 3x
  • Underbarrel: Spetsnaz Grip
  • Ammunition: Spetsnaz 50 Rnd

FARA 83 gibi bir silahı Call of Duty: Warzone oyununda her duruma uydurmak istiyorsanız da bunu başarabilirsiniz. Kısa, orta veya uzun menzilli çatışmaların tümünde size yardımcı olabilecek olan bir FARA 83 için GRU Suppressor, 19.5” Liberator, Sillix Holoscout, VDV 50 Rnd Fast Mag ve Serpent Wrap kullanmanız gerekiyor. Bu parçalar sayesinde silah, her duruma uyum sağlayabiliyor ama unutmayın, her duruma ayak uydurabilmek, silahın herhangi bir durumdaki ustalığını elinizden alacaktır. Bu yüzden, uzun veya orta menzilli parçaları kullanmanızı öneriyoruz.