Call of Duty: Warzone – R1 Shadowhunter nasıl açılır?

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarında oldukça güçlü bir silah bulunuyor.

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarına yeni bir silah eklendi. Bu silah, bir arbalet ve R1 Shadowhunter adına sahip. Aslında oyuna oldukça problemli bir şekilde eklenmiş olan bu silah, şu anda iki oyunda da oldukça güçlü görünüyor. Bu sebepten ötürü de R1 Shadowhunter silahını nasıl hızlıca açabileceğinizi sizlere göstermek istedik. Bu silahı tabii ki Call of Duty: Black Ops Cold War tarafında açmak daha kolay olacaktır ama o oyuna erişiminiz yoksa, tek seçeneğiniz zor yol olan Call of Duty: Warzone demektir. Bakalım bu silahı iki farklı oyunda da nasıl elde edebileceğiz?


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyunundaki yeni silah nasıl açılabilir?

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War oyunlarında R1 Shadowhunter silahını açabilmek için bir silah ile tek mermide düşmanı 3 kere öldürmeniz gerekiyor ama o silahın hiçbir ek parçaya sahip olmaması lazım. Ayrıca bunu tam 15 farklı maçta yapmanız gerekiyor. Yani, 15 farklı maçta en azından 1 kere One Shot, One Kill madalyasını almanız lazım ve bu madalya da hiçbir eke sahip olmayan bir silah ile alınmalı. Bu noktada, görevi en kolay şekilde Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda yapabilirsiniz. Silah olarak da önerimiz LW3-Tundra olacaktır. Eğer keskin nişancı tüfeklerinde kendinize güvenmiyorsanız, Hardcore tipi lobileri de deneyebilirsiniz.

Bu noktada çok önemli bir detay bulunuyor. Ne yazık ki bu görevi tamamlamak için gerçekten 15 farklı maçta bu başarıyı elde etmeniz gerekiyor. Daha önceki görevlerde, tek bir maçta 2 veya 3 adet madalya kazanarak, hızlıca ilerleme kaydedebilmek mümkündü ama bu görevde ne yazık ki öyle bir sistem yok. Ayrıca, madalyayı aldıktan sonra oyunu terk ederseniz de görevinizde ilerleme kaydedemiyorsunuz. Bu yüzden, oynadığınız her maçı bitirmeniz gerekiyor. Eğer bu görevi ile Call of Duty: Warzone oyununda bitirmek isterseniz de Plunder modunu kesinlikle öneriyoruz. LW3-Tundra yerine Kar98k da kullanabilirsiniz.