Call of Duty: Warzone – Canlı yayıncılara ve profesyonellere karşı oynadığınızı nasıl anlarsınız?

Call of Duty: Warzone için oldukça işe yarar bir internet sitesi oluşturuldu.

Call of Duty: Warzone ve diğer Battle Royale oyunları içerisinde yüzlerce kişiyi aynı anda barındırdığı için büyülü bir alan oluşturabiliyor. Mesela, hiç farkında olmadan ünlü canlı yayıncılar ile karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz; profesyonel oyuncuları veya elektronik spor dalında savaşan oyuncularla aynı savaş alanında yer almış olabilirsiniz. Bunu ne yazık ki oyun içerisinde fark etmek zor olabiliyor. İşte bu noktada da işin içine WZRanked isimli bir internet sitesi giriyor. Bu internet sitesi, bahsi geçen video oyununun aktif sezonuna ait olan verileri topluyor ve size karşılaşmalarınızı oldukça detaylı bir şekilde sunuyor.


Call of Duty: Black Ops Cold War için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda kiminle oynadığınızı nasıl anlarsınız?

Öncelikle, WZRanked isimli internet sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Gerekli adresi de zaten ilk paragrafta vermiştik. Ardından da Battle.net, PlayStation Network veya Xbox Network üzerinde kullandığınız kullanıcı adınızı girmeniz gerekiyor. Burada, platformlardaki adınızı girmelisiniz, Call of Duty veya Activision markasına ait olan hesabınızdaki adınızı değil. Bunu yaptıktan sonra, tepedeki menüden canlı yayıncıları seçip, daha önce kimlerle karşı karşıya geldiğini görebilirsiniz. Yalnız, bu bilgileri hiç görememe şansınız da bulunuyor. Öncelikle, Call of Duty veya Activision markasına ait olan hesabınıza girip, verilerinizi herkese açık olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Call of Duty oyunlarına ait verilerinizi herkese açık yapabilmek için, öncelikle bu bağlantıyı kullanarak profilinize erişmeniz gerekiyor. Açılan yeni sayfada, hesabınıza bağlı olan diğer profilleri göreceksiniz. Eğer bu oyunu PlayStation 4 veya PlayStation 5 konsolundan oynuyorsanız, giriş yaptığınız zaman PlayStation Network hesabınızın bağlı görünmesi gerekiyor. Eğer bağlı değilse, yanlış bir hesaba girmişsiniz demektir. Her neyse, bağlı olan hesapların altında yer alan Data Visible ayarının All şeklinde düzenlenmesi gerekiyor. Varsayılan olarak bu ayar, Friends + Partners olarak çıkıyor. WZRanked tarafı için bilgilerinizin herkese açık olması lazım.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x