Call of Duty: Warzone – Most Wanted tipi kontratlar nedir?

Call of Duty: Warzone oyununda yer alan dördüncü kontrat tipi ile tanışın.

Call of Duty: Warzone oyununda hızlıca para kazanmanın en etkili yolu, kontrat tamamlamak. Şu anda da bu oyunun içerisinde dört farklı kontrat tipi bulunuyor. Yalnız bu durum her zaman böyle değildi; oyun, çıkışını üç farklı kontrat tipi ile yapmıştı. Dördüncü tip olan Most Wanted ise üçüncü sezon ile oyundaki yerini almıştı. Şimdi ise bu rehber yazımızda Most Wanted tipi kontratların ne olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağız. Umuyoruz ki bu rehber yazımız sayesinde yeni kontrat tipini çok daha iyi bir şekilde anlayabileceksiniz efendim.


Call of Duty: Warzone için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare için yeterli sayıda rehber ürettiğimizi düşünüyoruz ve beşinci sezon ile iki oyuna olan rehber desteğimizi tamamen kesiyoruz. Serinin yeni oyunu çıktığı zaman yeni rehberlerimiz yayımlanacaktır.


Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone oyununda en aranan oyuncu olmaya hazırlanın

Most Wanted türündeki bir kontratı kabul ettiğiniz an sizin ve/veya takımınızın tamamının bulunduğu bölgede kırmızı renkli bir taç belirecek. Bu kırmızı bölgeyi sadece siz ve yakınınızdaki oyuncular değil, lobideki 150 kişi de görecek. Yani, tüm oyun için en çok aranan oyuncu veya grup olacaksınız bu kontratı aldığınız zaman. Belli bir süre içerisinde ölmezseniz, hayatta kalmayı başarırsanız, kontratı başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız ve para ödülü alacaksınız. Ayrıca, kontrat bittiği anda ölü oyuncular varsa takımınıza ait, onlar da hemen geri dönecekler.

Most Wanted isimli bu kontratın diğer ucunda olan avcılar ise işaretlenmiş olan takımı öldürebilirlerse, para ödülünün sahibi olacak. Fakat bu noktada ölü takım arkadaşlarını hayata geri döndürme özelliği avcılara verilmeyecek; bu ödülden sadece av olan, yani kontratı başlatan kişiler yararlanabilecek. Riskin maksimum seviyede olduğu bu kontratlar, Gulag kapalı olsa bile takım arkadaşlarını ölümden geri getirebildiği için inanılmaz büyük bir önem taşıyor. Özellikle de yalnız oyuncular, rahatlıkla saklanıp, görevi tamamlayabilir bizce.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x