Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare, dört yeni oyun ile devam edebilir

Bu oyunlarda Ghost, Soap ve Sandman gibi karakterler ön plana çıkabilecek.

2019 senesinde piyasaya sürülmüş olan Call of Duty: Modern Warfare oyunu ile birlikte o hepimizin bildiği Modern Warfare evreni sıfırlanmıştı. Yeniden kurulan evrende hem tanıdık karakterler, hem tanıdık olaylar, hem yeni karakterler, hem de yeni olaylar yer alıyordu. Yeniden başlatılmış olan bu evrende geçecek olan ikinci oyunun ipuçları da birinci oyunun finalinde verilmişti. Şimdi ise ortaya bazı söylentiler çıktı. Bu söylentilere göre bahsi geçen oyun için dört farklı devam oyunu planlandı.

Call of Duty: Modern Warfare, dört yeni oyun ile devam edebilir

Call of Duty: Modern Warfare serisi, gelecek oyunlarda büyük isimlere yönelecek

Call of Duty hakkında daha önce birçok doğru bilgi sızdırmış olan TheGamingRevolution tarafından gelen açıklamalara göre dediğimiz gibi bu yenilenmiş evren için dört farklı devam oyunu düşünülüyor. Tüm bu oyunlar, önümüzdeki 10 sene içerisinde piyasaya sürülecek seviyede olacak. Ayrıca her oyun ile büyük bir kötü karaktere odaklanılacak. Bu sırada daha önce seride çok önem verilmemiş ve geçmişi anlatılmamış olan dost karakterler de daha fazla yer bulacak. Bu sayede evren ve karakterler daha iyi anlatılacak.

Ayrıca, aynı kişiden gelen bilgilere göre de orijinal Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun çoklu oyunculu modu, Remastered seviyesinde test ediliyor. Daha önce Activision, bahsi geçen oyunun çoklu oyuncu modunun Remastered sürümünün gelmeyeceğini açık bir şekilde söylemişti ama TheGamingRevolution, kendi kaynaklarının bu açıklamalara rağmen bahsi geçen Remaster projenin hala geliştirilme ve test aşamasında olduğunu söylüyor. Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered oyunu da geliştirilmekte.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x