Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ile orijinal oyunun grafikleri karşılaştırıldı

PlayStation 4 konsolu için çıkışını gerçekleştiren yeni yapım ile 11 yıl önceki orijinal oyunun arasındaki farkları merak edenler buyursunlar.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oyunu çıkışını gerçekleştirdi. Bir aylık bir süre boyunca PlayStation 4 konsoluna özel olacak bu yapımdaki değişim de haliyle merak konusuydu. Bir YouTube kanalı, farklılıkları merak edenler için bu yapımın yeniden yapım sürümüyle, 2019 senesinde çıkışını gerçekleştiren orijinal sürümünü karşılaştırdı. Bahsettiğimiz karşılaştırma videosunu haber yazımızın en üst kısmında bulabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 ile yılların farkını gördük

Bilindiği üzere haberimize konu olan oyunun yeniden yapım sürümü bazı söylentilerin ardından çıkışını gerçekleştirdi. Bu yeni sürüm yaklaşık 1 aylık bir süre boyunca PlayStation 4 konsoluna özel olacak ve sonrasında diğer platformlar için çıkışını gerçekleştirecek. Bir YouTube kanalı, oyunun PC sürümünün çıkmasını bekleyemeden bir grafik karşılaşması yaptı ve bu karşılaştırmanın videosunu paylaştı.

Yapılan karşılaştırmada bahsi geçen oyunun PlayStation 4 konsolundaki yeni hali ile 2009 senesinde çıkışını gerçekleştiren orijinal oyunun PC sürümü arasındaki farklar sergileniyor. PC sürümünü her ne kadar 4K çözünürlük sunsa da aradaki farkların azımsanamayacak derecede olduklarını söyleyelim. Haber yazımızın en üst kısmından izleyebileceğinizi belirttiğimiz bu videoda, bahsi geçen yapımların aynı bölümlerinden sunulan örneklerle, aradaki farkı daha rahat bir biçimde anlayacaksınız.

Bu yapımın yeniden yapım sürümünde yer alan; doku kalitesi, yeni animasyonlar, HDR desteği gibi unsurların bir hayli önemli fark oluşturduğu yorumunu yapabiliriz. Sizler de hazırlanan bu videoyu izleyerek aradaki farklılıkları daha rahat bir biçimde gözlemleyebilirsiniz. Küçük bir hatırlatma yaparak haber yazımızı sonlandıralım eğer izin verirseniz. Bu yeniden yapım oyununun PC sürümü, 30 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x