Call of Duty: Modern Warfare için 60 farklı harita yolda olabilir

Activision ve Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare oyununu ciddi anlamda zenginleştirmeyi mi planlıyor?

Activision ve Infinity Ward, 2019 senesinde piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare oyunu ile Modern Warfare evrenini sıfırladı. Bu evren, aynı karakterler ile farklı bir hikayeyi konu alarak baştan başladı. Evren, aynı olduğu için serinin eski oyunlarından da bugüne kadar bolca harita geldi yeni oyuna. Fakat bugün ortaya çıkan oldukça güvenilir bir söylentiye göre geliştirici ekip, bu oyun için ciddi bir harita desteği planlıyor. Bu destek ile birlikte oyuna 60’dan fazla harita eklenecek ve markanın en zengin oyunlarından biri yapılacak.

Call of Duty: Modern Warfare - Birinci Sezon

Call of Duty: Modern Warfare, tarih yazmaya hazırlanıyor olabilir mi?

Daha önce Call of Duty ve Activision hakkında bolca doğru bilgi sızdırmış olan TheGamingRevolution, şimdi de Call of Duty: Modern Warfare oyunundan bahsetti. Bu kişinin söylediğine göre Activision ve Infinity Ward, bu video oyununu Modern Warfare evreninin en iyi parçalarını bulundurmasını istiyor. Bu sebepten ötürü de bugüne kadar piyasaya sürülmüş olan üç farklı Modern Warfare oyunundan oyuncuların en sevdiği haritalar, bu video oyununa eklenecek. Geliştirici ekip aynı zamanda birkaç farklı orijinal harita da sunacak.

Söylentilerin devamına göre geliştirici ekibin planı, bahsi geçen video oyununa 60 farklı yeni harita getirmek. Bu noktada ilginç bir yoruma değinmek isteriz: Activision ve Infinity Ward, daha bu oyun çıkmadan önce aslında oyunun kendisini Modern Warfare evreninden Remaster projeler ile doldurmak istemediklerini belirtmişti. Şimdi ise söylentiler, bunun tam tersini işaret ediyor. Belli ki iki ekipten bir tanesi veya ikisi de oyuncuların oyuna olan ilgisinden ötürü büyük bir fikir değişikliğine gitti.

Tüm bunların haricinde, bu video oyununa 60 adet haritanın gelecek olması, oyunun 2021 senesi boyunca da destekleneceğini işaret ediyor olabilir. Sonuçta, haftada 1 adet yeni harita eklense bile 1 seneden daha uzun sürecektir 60 adet haritanın oyuna eklenmesi. Ayrıca bu durum, 2020 senesinde yeni bir Call of Duty oyununun piyasaya sürülmesini de engelleyebilir ve söylentilerdeki Reboot seviyesindeki Call of Duty: Black Ops oyunu, 2021 veya 2022 senelerini hedefleyebilir. Bununla birlikte, iki popüler evren de gündemde kalabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x