Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda ikinci sezon da bitiyor

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone, büyük bir etkinlik ile ikinci sezona veda ediyor.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda Ghost ile birlikte ikinci sezon, birkaç ay önce başlamıştı. Şimdi ise ikinci sezon bitecek ve yerini üçüncü sezona, söylentilere göre bu oyunun hikayesinden Alex karakterine bırakacak. Yalnız bu ikinci sezon da öyle sessiz bir şekilde kapanmayacak; oyunculara her noktada iki kat tecrübe puanı ve daha fazlası sunulacak. Dilerseniz konunun detaylarına da yazımızın devamından bakalım.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyununda neler oluyor?

Activision ve Infinity Ward ekiplerinden gelen açıklamalara göre oyuncuların karşısına öncelikle yeni bir oyun modu olan Cyber Attack Pro çıkacak. Ayrıca; Double XP, Double Weapon XP ve Double Battle Pass Tier ögeleri de aktif olacak. Bu ögeler sayesinde hem karakterinizin seviyesi, hem silahlarınızın seviyesi, hem de Battle Pass ögenizin seviyesi iki katı daha hızlı atlayabilecek. Bu sırada, Plunder: Blood Money modu da aktif olacak.

Call of Duty: Mobile oyununda ise 1 Nisan 2020 tarihinde Steel Legion isimli yeni bir sezon başlayacak. Bu sezon ile birlikte oyuna öncelikle Meltdown haritası gelecek. David “Section” Mason ve Reaper karakterleri de oyundaki yerini alacak. Magmacomb isimli kamuflaj serisi de silahlar için mağaza ve Battle Pass sistemi üzerindeki yerini alacak. Oyuncular, yeni sezonun tadını çıkartmaya çok yakında başlayabilecek!

Call of Duty: Black Ops IIII oyununda ise Infected: Final Stand, Double XP sunacak. 2XP Infected: Final Stand, Nuketown, Barebones Moshpit, Bolt-Action Barebones Moshpit ve Mercenary Deathmatch Moshpit oyun modları da öne çıkmış olacak. Blackout için ise öne çıkan modlar Hot and Heavy (Hot Pursuit ve Heavy Metal Heroes), Alcatraz Portals Quads, Quads, Duos, Solos olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x