Call of Duty: Mobile için çıkış tarihi verildi

Call of Duty: Mobile, oyuncuların karşısına 100 kişilik bir Battle Royale modu ile çıkacak.

Bir süredir mobil oyuncular tarafından beklenen Call of Duty: Mobile için çıkış tarihi, sonunda verildi. Activision tarafından Call of Duty markasının resmi internet sitesinden yapılan açıklamalara göre bu video oyununun çıkış tarihi, tüm dünya için 1 Ekim 2019 olacak. iOS ve Android için aynı anda çıkışını gerçekleştirecek olan bu yapıt, mobilde kendi markasının en iyi deneyimini vermeye çalışacak.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile, çok yakında çıkmış olacak

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, bu mobil oyunun çıkışında Modern Warfare ve Black Ops isimli alt serilerinden bolca içerik olacak. Oyuncular, tamamen özelleştirilebilir bir kontrol şeması ve oynanabilir bolca oyun modu ile karşılaşacak. Tabii ki bu oyun modlarının yanında serilerden sevilen ve klasikleşmiş karakterler de bu mobil yapıtta yer alacak. Oyuncular, farklı karakterlerle oyunu oynayabilecek.

Bolca silah ve oyun modunun yer alacağı Call of Duty: Mobile oyunundaki en ilgi çeken şey ise muhtemelen Battle Royale modu olacak. Tam 100 oyuncuyu destekleyebilen bu Battle Royale modu, oyunun çıkışında oynanabilir olacak. Frontline, Team Deathmatch, Domination, Gun Game ve Search & Destroy gibi oyun modları ile zenginleştirilen bu oyunda; Nuketown, Hijacked ve Crash gibi tanıdık haritalar yer alacak.

Biraz önce bahsetmiş olduğumuz Battle Royale modu, oyuncuların bugüne kadar hiç görmediği bir haritayı seriye getirecek. Yani, Call of Duty: Black Ops IIII oyunundaki gibi farklı haritaların birleşmiş halini görmeyeceğiz. Bu oyun modunda farklı karakter sınıfları olacak, FPP veya TPP olarak da deneyimlenebilecek bu yapıt.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x