Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Mobile, 3 günde 35 milyon kez indirildi

Başarılı bir şekilde çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Mobile, 100 farklı ülkede de sıralamaların en üstüne oturdu.

Şu an sizler için bir incelemesini hazırladığımız ve çıkışını birkaç gün önce resmi olarak gerçekleştirmiş olan Call of Duty: Mobile, tahmin edildiği gibi bir başarı yakaladı. Activision tarafından yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, 3 gün içerisinde 35 milyon kere indirildi ve 100 farklı ülkede de 1. sıraya oturmayı başardı. Dilerseniz konunun detaylarına da yazımızın devamından bir bakalım.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile, oyuncuların ilgisini çekti

Activision, Tencent Games ve TiMi Studios ekiplerinin ortak bir projesi olan bu video oyunu; bahsetmiş olduğumuz başarısı sayesinde Apple App Store ve Google Play Store üzerinde bu kadar kısa sürede en fazla indirilmiş olan FPS oyunu oldu. Ayrıca, TPS oyunu kategorisinde de bu yapıtı geçebilen olmadı. Şu an içerisinde klasik bir rekabetçi mod ve Battle Royale modunu bulunduran bu yapıt, oyuncuların ilgisini de çekmeye devam ediyor

Bu Video oyunu, özellikle akıllı telefonlar için tasarlandı. Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna; 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı ve 5v5 takımlar ile hızlı bir ölüm maçını deneyimleyin.

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3 boyutlu grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi şimdi geldi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Modern Warfare serilerinin efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başlayabileceksiniz

Google Play Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir