Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare, birçok ön sipariş kaybetmiş olabilir

Bu sırada, Call of Duty: Modern Warfare oyunundan Captain Price karakterine odaklanan bir de video yayımlandı.

Aslında çok uzun süredir oldukça olumlu haberler ile karşımıza çıkan ve oyuncuların da sevgisini kazanmış olan Call of Duty: Modern Warfare, bir anda kendisini yerlerde buldu; hem ganimet kutularında silahların yer alacak olması, hem de hayatta kalma modunun tam 1 seneliğine PlayStation 4 konsoluna özel olacak olması birçok oyuncunun canını sıktı. Söylentilere göre ise bu can sıkıntısı, oyunun ön sipariş kullanıcılarını kaybetmesi ile sonuçlandı.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare için önemli bir toplantı düzenlendi

Söylentilere göre Activision ve Infinity Ward, geçen günlerde bir toplandı düzenledi. Bu toplantıda bahsi geçen ganimet kutusu problemi ve 1 seneliğine özelleştirilen içerikten bahsedildi. İki taraf da bu problemlere çözüm bulmaya çalıştı ama söylentilerde ne yazık ki bulunan herhangi bir sonuçtan bahsedilmiyor. Ayrıca bu söylenti bilgilerin de güvenilir bir kaynaktan geldiğini belirtelim. TheGamingRevolution isimli bu kaynak, daha önce birçok doğru bilgi sızdırmıştı.

Söylentilerin devamına göre Activision ve Infinity Ward, bu probleme kesinlikle çözüm bulmak istiyor; belki şaşıracaksınız ama TheGamingRevolution tarafından verilen bilgilere göre Activision bile bu video oyunu için öncelikle oyuncuları düşünüyor. En azından ortaya atılan söylentilerde, bu şekilde bahsediliyor iki şirketten de.

Ön siparişlerin iptal edilmesi, Activision cephesinin oyuncuları düşünüyor olması ilginç bir konu ama şimdi o konudan uzaklaşmamış gerekecek; bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu için yeni bir video yayımlandı. Bu videoyu haberimizin en tepesinden de izleyebileceksiniz ve oyundaki yenilenmiş Captain Price karakterini bolca görebileceksiniz; bir Captain Price nasıl olunuyormuş, anlayabileceğiz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir