12 Ekim 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty: Black Ops IIII oyununa dair belirsizlikler henüz çözümlenmiş değil. Gerçi, 17 Mayıs 2018 tarihinde bir tanıtımının yapılacağını göz önüne aldığımızda, kısa süre sonra biraz daha fazla bilgilere ulaşabileceğimizi söyleyebiliriz. Tabii tanıtım öncesi, ufak tefek detaylar da geliyor. Call of Duty: Black Ops 4 oyununun geliştirici ekibi Treyarch tarafından yapılan Twitter paylaşımıyla, oyundaki zombi modunun, resmi anlamda bulunacağı doğrulanmış oluyor.

Call of Duty Black Ops 4 Zombies modu, resmi olarak onaylandı

Call of Duty: Black Ops 4 oyununun zombi modu var elimizde en azından

Resmi olarak doğrulandığını ifade ediyoruz ama bu modun bulunacağı daha önceki, farklı mecralardan yapılan paylaşımlar vasıtasıyla biliniyordu. Belirttiğimiz üzere; böylelikle zombi modunun oyunda olacağı, doğrulanmış oldu. Zaten, öylesine detaylı bilgilerin verildiğini de söyleyemiyoruz. Ürpertici ve gizemli bir görselle birlikte, yalnızca işte başlıyor, zombiler yazısı bulunuyor bu Twitter paylaşımında. Zombiler modu; nerede geçecek, nerelerde savaşılacak, bu oyun moduna ne gibi yenilikler gelecek gibi sorular ise şimdilik, muallakta kalıyor. Yine de Call of Duty: Black Ops IIII oyununa dair bilgi karmaşasında, bir modu aradan ayıklamış oluyoruz.

Oyunda, bilindik çoklu oyunculu modlarla birlikte, zombi modunun varlığını bilerek, 17 Mayıs 2018 tarihini beklemeye başlıyoruz. Bilindiği üzere Call of Duty: Black Ops 4 için, bir hikaye modunun olmayabileceği, bunun yerine Battle Royale modunun oyuna ekleneceği bilgileri geliyordu. Kısa süre sonra, kafa karıştırıcı soru işaretlerinin yanıtını bulacağımızı umut ediyoruz. Bazı bilinmeyenler, 17 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan tanıtımda da açıklanmazsa, E3 2018 sırasında muhakkak geniş bilgiler edineceğimizi söyleyebiliriz. Treyarch resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımı, haberimizin en alt kısmında görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster