Senaryo modu olmadan, Battle Royale ile oyuncuların karşısına çıkacağı söylenen Call of Duty: Black Ops IIII oyununun resmi olarak gösterilmesine sadece birkaç gün kaldı. Oyunun geliştirici ekibi de bu gösterim günü için insanları heyecanlandırmak adına Twitter ve Facebook üzerinden Call of Duty: Black Ops 4 için bazı GIF paylaşımları yapmaya başladı. İşte bu paylaşımları inceleyen oyuncular, oyunun yakın gelecekte geçeceğini düşünüyor.

Call of Duty: Black Ops 4

Öncelikle söyleyelim, bahsetmiş olduğumuz GIF paylaşımlarını, yazımızın en altından sizler de görebileceksiniz. Bu paylaşımlara geçmeden önce internet aleminin yorumlarından bahsetmek istiyoruz sizlere. Öncelikle, oyuncuların bu GIF paylaşımları üzerinde yaptığı araştırmalara göre, karakterin kafasındaki kask, biraz yakın geleceği çağrıştırıyor. Ayrıca yine aynı paylaşımlarda, oyunculara Call of Duty: Black Ops II havası da veriliyor.

Bahsetmiş olduğumuz Call of Duty: Black Ops IIII paylaşımlarının birinde, bir de tabanca görünüyor ama bu tabancanın nasıl bir şey olduğunu henüz hiç kimse çözemedi. Bu durum da, oyunun yakın gelecekte geçeceğini bizlere söylüyor. Çünkü bilindik, modern bir silah olsaydı, fark edilirdi hemen. Ayrıca paylaşımların bir tanesinde de karakterin kolunda bir saat görünüyor. Bir internet kullanıcısının yorumlarına göre o saat üzerinde roman rakamları bulunuyor. Bu da yine aynı şekilde Call of Duty: Black Ops II oyununa döndürüyor oyuncuları.

Call of Duty: Black Ops 4 hakkında ilginç bir teori de var

Bir internet kullanıcısının yorumuna göre, Call of Duty: Black Ops IIII aslında tüm Black Ops serisi için bir devam oyunu olacak. Oyun içerisinde birçok farklı zaman dilimine yolculuk edeceğiz ve seriden tanıdığımız Reznov, Mason ve Woods gibi ikonik karakterler de olacak. İnternet kullanıcısının yorumuna göre bu oyun, direkt olarak Call of Duty: Black Ops III oyununun sonrasındaki bir zaman diliminde geçecek ama karakterlerimiz, geçmişte yaşanmış olan bazı olayların önüne geçebilmek için zamanda yolculuk yapacak. Bu sırada da işte serinin diğer oyunlarının zaman dilimlerine gidip, tanıdık karakterler göreceğiz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster