Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Blair Witch, The Surge 2, Wasteland 3 için Gamescom 2019 videoları yayımlandı

Gamescom 2019 sırasındaki video yağmuru aralıksız biçimde devam etti.

Gamescom 2019 sırasında video oyunlarına dair yeni videoların yağmur gibi yağdığını önceki içeriklerimizde sizlerle paylaşmıştık. Bu içeriğimizde de 3 tane önemli oyun için yayımlanan videoyu beğenilerinize sunmak istiyoruz. Bu oyunlar, başlıktan da görebileceğiniz üzere; Blair Witch, The Surge 2 ve Wasteland 3 olacak. Blair Witch oyununun Gamescom 2019 sırasında yayımlanan videosunu haber yazımızın en üst kısmından izleyebilirsiniz. The Surge 2 ile Wasteland 3 videoları ise haber yazımızın en alt kısmında bulunuyor olacak.

Blair Witch

Blair Witch, yeniden korkutmak için geliyor

Yayımlanan ve haber yazımızın en üst kısmından seyredebileceğiniz Blair Witch videosu oyunun hikayesine odaklanıyor. Resident Evil 7 oyununu anımsatan fakat kendine has özellikler de barındıran bu yapımda, nasıl bir hikayeyle karşılaşacağımızı görüyoruz. Tabii bu arada Blair Witch oyununun mekaniklerini ve grafiklerinin son halini de yakından gözlemleyebilme şansımız bulunuyor. Bu yapımın 30 Ağustos tarihinde PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım.

Haberimizde yer alan diğer bir oyun videosu da The Surge 2 oyununa ait. Dark Souls tarzı mekaniklere sahip olan bu bilim kurgu serisinin ikinci oyunu olacak olan yapımın videosu haber yazımızın en alt kısmında yer alıyor. Oynanış ve bazı sinematik görüntülerin sergilendiği videoda ayrıca karakter oluşturma ve geliştirme seçenekleri, yetenek ağacı gibi bölümler sergileniyor. Öte yandan Gamescom 2019 sırasında yayımlanan The Surge 2 videosunda bolca dövüş mekaniklerinin bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

The Surge oyununun çıkışını 24 Eylül 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştireceğini hatırlatarak videosu yayımlanan diğer bir oyuna geçelim. Haberimizde yer alan 3. yapım, yine başlıktan göreceğiniz üzere Wasteland 3. 2020 senesinde çıkışını gerçekleştireceği açıklanan bu yapımdan oynanış görüntüleri hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz.   

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x