Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Bethesda şirketinin Indiana Jones oyununun geçeceği zaman keşfedilmiş olabilir

Oyuncular hemen Indiana Jones oyunu hakkında ilk bilgileri edinmek için detaylı araştırmalar yaptı.

Mutlaka duymuş, görmüş, okumuşsunuzdur; Bethesda şirketi geçtiğimiz günlerde bir Indiana Jones oyunu duyurdu. Bu duyuru, Twitter üzerinden gerçekleşti ve oyun hakkında pek bir bilgi verilmedi. Hatta, oyunun görseli bile paylaşılmadı. Belli ki oyunun önünde çok uzun bir zaman vardı. Yine de şirket, bu duyuruyu yaparken, Twitter üzerinde oyunla bağlı olan bir GIF kullanmıştı. Oyuncular, bu görüntüleri çok dikkatli izledi ve geliştirilen oyunun hangi senede, nerede geçeceğini keşfetti.

Indiana Jones

Indiana Jones, bizi nereye götürecek?

Twitter üzerindeki bazı oyuncuların yaptığı analizlere göre paylaşılan görüntüde, oyunun Vatican City içerisinde, Ekim 1937 döneminde geçeceğine dair bilgiler yer alıyor. Ayrıca bu görüntülerde Sistine Chapel için bir harita bile bulunuyor. Tarih de zaten uçak biletinden belli ediyor kendisini. Görüntülerde ayrıca bir mektup da var ki bu mektupta Roma’ya gidileceğinden bahsediliyor ve bir kişiye Father olarak hitap ediliyor. Bu da aslında oyunun Roman temasına sahip olabileceğini işaret ediyor.

Tüm bunların haricinde Bethesda, önemli bir konudan da bahsetti. Malum, Todd Howard bu projede yapımcı olarak yer alacak. Yalnız kendisi aynı zamanda Starfield ve The Elder Scrolls VI oyunlarına da aynı şekilde emek veriyor. İşte bu yüzden de oyuncular, yeni proje yüzünden diğer oyunlara olan önemin azalacağını düşünmeye başladı. Bethesda ise bu konuda açıklama yaparak, her şeyin eskisi gibi ilerleyeceğini, her oyuna gerektiği kadar önem verileceğini resmi olarak açıkladı.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x