Battlefield V oyununa gelecek olan elit setler tanıtıldı

Battlefield V oyununda para harcanabilecek farklı bir nokta bulunuyor artık.

Battlefield V oyununa bir mikro ödeme biriminin geleceği biliniyordu ve geride bıraktığımız haftalarda da bu birim detaylandırılmıştı. Bugün ise mikro ödemelerle alakalı olan ve Battlefield 5 oyununa eklenecek olan elit setler detaylandırıldı. Açıklamalara bakacak olursak, aslında bu elit setler, benzersiz karakterler olacak. Mesela o benzersiz karakterlerden bir tanesini hemen aşağıdaki görselde görebiliyorsunuz.

Battlefield V

Battlefield 5 içerisindeki elit setler, avantaj sağlamayacak

EA ve DICE cephesinden gelen açıklamalara göre elit setlerdeki benzersiz karakterler, çevrim içi olan her oyun modunda kullanılabilecek. Bu karakterlerin kendilerine ait sesleri, kozmetik kıyafetleri, animasyonları ve Special Assignment görevi olacak. Special Assignment sayesinde setlere özel, benzersiz yakın dövüş silahları açabileceksiniz.

Açıklamalara göre oyuna eklenecek olan ilk elit karakterler Seamus Byrne (Allies) ve Ernst Schubert (Axis) olacak. Seamus Byrne, bir British Irish Guard olarak görünürken Ernst Schubert da herhangi bir asker olarak görünüyor. Seamus Byrne isimli karakterin benzersiz silahı, Lever Pipe olarak görünürken Ernst Schubert karakterinin özel silahı K98 Bayonet olarak görünüyor.

Açıklamalara göre Battlefield V oyununda şimdilik sadece 2 farklı elit karakter olacak ama Mayıs 2019 içerisinde oyuna 2 farklı elit karakter daha eklenecek. Bu karakterlerin adı ise Hanna Delacroix ve Wilhelm Franke olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi yeni bölümlerin çıkması ile, yeni güncellemeler ile bu video oyununa yeni elit karakterler de eklenecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir