Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V oyununun Battle Royale modu için pek çok yeni oynanış videosu geldi

Battle Royale rekabetine yeni bir boyut geliyor.

25 Mart 2019 tarihinde oynanabilir olacak olan Battlefield V: Firestorm moduyla ilgili yeni videolar yayımlandı. Bu videolardan, haberimizin üst kısmında gördüğünüz video resmi olarak karşımıza çıkıyor. Yani bu video EA ve DICE ekipleri tarafından hazırlandı. Bu video, sinematik görüntülerle birlikte canlı oynanış görüntülerini de içeren başarılı bir çalışma olarak değerlendirilebilir. Haber yazımızın en alt kısmından seyredebileceğiniz videolar ise yayın akışı tarzında, YouTube içerik üreticileri tarafından hazırlanmış Battlefield 5 oyununun Battle Royale modunun oynanış videolarıdır.

Battlefield 5 oyununun Battle Royale modu için pek çok yeni video geldi

Battlefield 5: Battle Royale modu, araçlarıyla dikkat çekiyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds ile başlamıştı Battle Royale çılgınlığı ve video oyunu dünyasını kasıp kavurmuştu. Bu oyunun başarısı sonrasında pek çok Battle Royale oyunuyla birlikte; Fortnite, Call of Duty: Black Ops – Blackout ve Apex Legends gibi yapımlar üst seviyede örnekler olarak gösteriliyordu. Şimdiyse bu rekabete Battlefield V oyunu Firestorm moduyla yeni bir açı kazandırmak için geliyor.

Giriş kısmında belirtiğimiz gibi 25 Mart 2019 tarihinden itibaren oynanabilir hale gelecek Battlefield 5: Firestorm oyun modu için gerekli güncelleme yayımlandı. Bu Battle Royale modunun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında aynı anda oynanabilir olacağının hatırlatmasını da yeri gelmişken yapalım.

4’er kişilik 16 takım halinde toplamda 64 kişi tarafından yapılacak olam müsabakalarda pek çok aracın kullanılmasıyla Battle Royale oyunlarına yeni bir soluk getirilmek istendiğini de sözlerimize ekleyelim. Belirttiğimiz gibi üst kısımdan resmi videoyu, haber yazımızın hemen alt kısmından da YouTube içerik üreticileri tarafından yayımlanan oynanış videolarını seyredebilirsiniz.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir