Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

2021’in yeni Battlefield oyununda robot köpekler yer alabilir

Battlefield serisinin yeni oyunu hakkında söylentiler duymaya devam ediyoruz.

Bu hafta veya önümüzdeki hafta içerisinde ilk gösteriminin yapılacağı tahmin edilen yeni Battlefield oyunu hakkında söylentiler duymaya devam ediyoruz. Genelde bu marka ve Call of Duty hakkında doğru bilgiler sızdırmış olan Tom Henderson, Twitter hesabı üzerinden bazı çizimler paylaşmaya devam ediyor. Battlefield etiketi ile paylaşılan bu çizimlerde ise öncelikle bir robot köpek görünüyor. Ondan sonraki çizimde ise Juggernaut zırhını görüyoruz. Serinin yeni oyununun yakın gelecekte geçeceği söylenmişti. Robot köpeklerin günümüzde bile kullanıldığını göz önünde bulundurursak, kendilerinin bu oyunda yer almaması için hiçbir sebep yok.

Battlefield V

Battlefield hakkındaki söylentiler devam etti

Tom Henderson tarafından verilen bilgilerin devamına göre bahsi geçen yeni video oyunundaki askerler, iki farklı tipte kask kullanabilecek. Bazı kasklarda karakterlerin yüzü açık olabilecek iken, bazı kasklar da karakterlerin yüzünü kapatacak. Aynı zamanda karakterlerin yüzüne kamuflaj olarak boya sürülebileceği de tahmin ediliyor. Tom Henderson, daha öncesinde karakter ve silah özelleştirme ögelerinin gayet zengin olacağını belirtmişti. Şimdi de bunların söylenmiş olması açıkçası pek şaşırtıcı değil. Belli ki EA, serinin eski oyunlarına nazaran, bu yapıtta özelleştirme ve kişiselleştirme konularına çok daha fazla önem verecek.

Peki, tüm bu söylentiler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Robot köpeklerin oyunda yer alacak olması, karşımızda teknolojinin baskın olduğu bir oyunun olduğu anlamına geliyor olabilir. Bu durum sizi rahatsız eder mi? Ayrıca, zırh hakkında neler diyebilirsiniz? İnternet aleminde bazı oyuncular bu tasarımdan pek memnun kalmadı; Halo tarafındaki zırhlara benzetildi tasarım. Konu hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz.