Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

2021 senesinin yeni Battlefield oyununa ait iki farklı görsel sızdırıldı

Ayrıca bu oyun hakkında ilgi çekici birçok bilgi de sızdırıldı.

Şu sıralar ilk gösteriminin yapılacağı tahmin edilen 2021 senesinin yeni Battlefield oyununa dair oldukça önemli görüntüler sızdırıldı. Daha önce bu oyun hakkında birçok farklı bilgiyi oyunculara sunan Tom Henderson, yine çok bahsetmiş olduğu duyuru videosuna ait olan iki farklı görseli oyuncularla paylaştı. Bu görsellerden ilkinde birçok kez sızdırılmış olan tropik adayı, yine sızdırılmış olan uçak tiplerini, uzaktan geldiği görünen fırtınayı ve ateşlenmekte olan roketi görebiliyoruz. İkinci görselde ise bahsi geçen rokete bir uçağın içinden bakıyoruz. Bu görselleri haberimizin içine ekledik; kendilerine sizler de göz atabilirsiniz.

2021 senesinin yeni Battlefield oyununa ait iki farklı görsel sızdırıldı

Duyurulacak olan yeni Battlefield oyunu hakkında ilgi çekici bilgiler de sızdırıldı

Tom Henderson, sızdırmış olduğu görsellerin yanında yeni Battlefield oyunu hakkında bazı yeni detayları da oyuncularla paylaştı. Kendisinin dediğine göre bu oyundaki her haritada gece-gündüz döngüsü olacak ve aynı zamanda dinamik hava şartları da desteklenecek. Daha da önemlisi, Tom Henderson tarafından verilen bilgilere göre oyuncular, oyundaki her silahı olabildiğince detaylı bir şekilde özelleştirebilecek. Aynı zamanda Levolution sistemi de geri dönecek ve bu sefer basit bir mekanik olmaktan çok daha ötesine geçecek; Levolution, temel oynanışın ve çekirdek oyunun en önemli parçalarından biri olacak.

Söylentilerin devamına göre bu Battlefield oyununda kozmetik özelleştirmeler de yer alacak. Silahlar hakkında şimdilik pek bir şey söylenmedi ama karakterlerin zırhları, detaylı bir şekilde özelleştirilebilecek ve Ronin Ballistic Helmet, Juggernaut Suit gibi zırhlar/zırh parçaları takılabilecek. Aynı zamanda oyunda Wingsuit de yer alacak ama bu özelliğin ana oyun için değil de Battle Royale modu için kullanılacağı tahmin ediliyor. Oyuncular, Battle Royale için hazırlanan savaş alanına paraşütlerle değil de Wingsuit ile atlayacak. Ayrıca temel oynanış da Call of Duty tarzında daha hızlı olacak; EA, bu sayede Call of Duty tarafından da oyuncuları çekmeye çalışacak.

Oyunun içerisindeki oyuncu eşleştirme sistemi ise yetenek temelli olacak. Battlefield serisinin son iki oyununda da kullanılmış olan yetenek temelli oyuncu eşleştirme sistemi, öyle görünüyor ki henüz aramızdan ayrılmayacak ve uzun bir süre boyunca varlığını sürdürmeye devam edecek. Bu noktada birçok oyuncunun bağlantı temelli oyuncu eşleştirme sistemini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Söylentilerin devamına göre TTK ise Battlefield V oyunundaki gibi olacak; yani sizin ve düşmanın ölme hızı pek değişmeyecek. Peki, tüm bu söylentiler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyoruz!

2021 senesinin yeni Battlefield oyununa ait iki farklı görsel sızdırıldı