Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

ASUS, konsollar için ilk monitörünü duyurdu: ASUS CG32UQ

Eğer bir konsol oyuncusu iseniz ve ASUS marka monitör kullanmak istiyorsanız, aradığınız cihaz duyuruldu.

ASUS, 31,5 inç boyutundaki 4K çözünürlük destekli konsol oyuncu monitörünü duyurdu. ASUS CG32UQ isimli bu monitör; Xbox One X, PlayStation 4 Pro ve Nintendo Switch ile mükemmel uyum sağlıyor. Tabii ki bu monitörü, konsolların standart sürümleri ile birlikte de kullanabiliyorsunuz. Özellikle konsol oyuncuları için tasarlanan ilk ASUS monitör olan bu cihaz, %95 DCI-P3 profesyonel renk gamı ve DisplayHDR 600 sertfikasıyla birlikte HDR teknolojisini sunuyor.

ASUS CG32UQ

ASUS CG32UQ, konsol kullanıcılarını memnun edecek

Oyuncular, bu monitör sayesinde oyunları olağanüstü kontrast ve renk performansı ile görebiliyor. Konsollarla uyunluluk sağlayabilen AMD Radeon FreeSync teknolojisi sayesinde de oyunlarda son derece akıcı görüntüler sağlanıyor bu monitör ile. GameFast giriş teknolojisi ise giriş gecikmesini azaltarak hareketlerin HDMI üzerinden bağlanan konsollar ve diğer cihazlardan monitöre çok daha çabuk aktarılmasını sağlıyor

ASUS CG32UQ, konsollara yönelik özellikleriyle konsol oyunculuğu için yeni bir standart belirliyor. Bu özellikler arasında parlaklık ayarı, giriş kaynağı ve diğer seçenekleri kontrol etmeye yarayan bir uzaktan kumanda ve kontrol cihazlarını kolayca şarj etme imkanı veren USB bağlantı yuvası yer alıyor. Bunlara ek olarak, Halo Sync özelliğiyle ekrandaki içeriğin renklerine uyum sağlayan ortam ışıklandırması, oyun atmosferine daha yoğun bir şekilde kapılmanızı sağlıyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu monitör, ASUS Audio Wizard sayesinde; FPS, yarış ve savaş oyunları gibi oyun türlerinde kullanıcıların en iyi ses performansını elde etmesini sağlıyor. Dört özel oyun sesi profili sunan bu monitör, filmler için de ayrı bir mod bulunduruyor. Cihaz, üzerindeki iki USB 3.0 girişiyle çevre birimlerini bağlamak ve şarj etmek için imkan veriyor. Şarj için ayrılan bu girişler sayesinde kullanıcılar kontrol cihazlarını şarj edebiliyor veya pili azalan telefonlarını takabiliyor.

Kurucu

2
Yorumlar

avatar
1 Yorum Konuları
1 Konu Cevapları
1 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ugur
Ziyaretçi
ugur

FİYAT NE GÖREMEDİM