Apex Legends oyununun yeni kahramanı olan Wattson hakkında bilinen her şey

Wattson ile elektrik temelli bir kahraman görebiliriz.

Apex Legends oyununun birinci sezonunda oyuncuların karşısına 2 farklı kahraman çıkacaktı. Bu kahramanlardan bir tanesi şu an oyunda ve adı da Octane. Fakat daha önceden geleceğini duyduğumuz ikinci kahraman, ne yazık ki Octane ile oyuna eklenmedi ve oyuncular da bu kahramanı çok merak etmeye başladı. Bizler de bu yeni yazımızda, adı muhtemelen Wattson olan ikinci yeni kahraman hakkında bilinen her şeyi, sizlere aktaracağız.

Apex Legends

Wattson, Apex Legends oyununa ne zaman eklenecek?

Biraz önce de dediğimiz gibi Respawn Entertainment ve EA ekiplerinden gelen açıklamalara göre bu video oyununun birinci sezonunda, oyuncuların karşısına 2 farklı kahraman çıkacaktı. Bu 2 kahramandan bir tanesi şu an oyunda ve ikincisi de muhtemelen Wattson. Bu sebepten ötürü de yeni kahramanın birkaç ay içerisinde oyunda olabileceğini sizlere söyleyebiliriz.

Şimdilik bu kahramanın ne tip bir yapıya sahip olacağı bilinmiyor ama hem kahramanın ismine bakarak, hem de oyunun içerisinden sızdırılan bazı yetenek simgelerine bakarak, elektrik temelli bir kişinin karşımızda olduğunu düşünebiliriz. Peki, bu kahramanın yetenekleri ne durumda olacak? Şimdilik bu konu hakkında da çok bilgimiz yok ama kahramanın ya taktiksel, ya da nihai yeteneği, bir çeşit elektrik tuzağı olacak. Bunu tahmin edebiliyoruz.

Tüm bunların haricinde, bu kahramanın bir kadın karakter olduğu da daha önce sızdırılan modellere bakılarak, anlaşılabiliyor. Bu modellere sizler de bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Zaten Wattson hakkında sizlere aktarabileceğimiz bilgiler de ne yazık ki bu kadarı ile sınırlı. Respawn Entertainment, henüz belli ki bu kahramanı oyunun içerisine atmamış. Bu da demek oluyor ki karakter henüz geliştirilme sürecinde. Bu yüzden, birinci sezonun sonlarına doğru Wattson ile karşılaşabiliriz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla