Teknoloji tarafında sunduğu haberler ile güvenilir kaynaklarımızdan bir tanesi olan Wccftech, biraz önce yeni bir rapor yayımladı. Bu raporlara göre Wccftech çalışanlarından olan Usman Pirzada, yeni nesil NVIDIA ekran kartlarının çıkış tarihleri hakkında yeni bir bilgi aldı. Bu rapora göre Turing temelli yeni nesil ekran kartlarının gönderileri Ağustos 2018 başında başlayacak. Bu ekran kartları ise satışa Eylül 2018 içerisinde çıkacak.

NVIDIA GeForce GTX 1180

NVIDIA GeForce GTX 1180 mi geliyor?

Tüm bunların haricinde, ekipten gelen raporlara göre bu yeni nesil kartların adı örnek ile NVIDIA GeForce GTX 1180 olarak geçecek. Yani, NVIDIA GeForce GTX 2080 veya benzer bir isimde seri görmeyeceğiz. Tüm bunların haricinde, bu ekran kartları hakkında da ne yazık ki hiçbir bilgimiz bulunmuyor.

Çok değil, birkaç hafta önce haberimizde adı geçen popüler ekran kartı üreticisinin cephesinden ilginç bir haber gelmişti. Bu habere göre yeni nesil ekran kartları ertelenmişti. Fakat şimdi ise Wccftech tarafından gelen açıklamalara bakacak olursak, bu ertelenme oyuncuların tahmin ettiği kadar büyük olmayacak. Bizler en azından 3-4 aylık bir gecikme bekliyorduk ama bu açıklamalara göre ekran kartı çok değil, birkaç hafta ertelenmiş olacak. Bu ekibin neler yapacağını gerçekten merak etmekteyiz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster