Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Yeni duyurulan God of War, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için gelebilir

God of War, PlayStation 5 konsoluna özel olmayacak gibi duruyor.

2018 senesinde piyasaya sürülmüş olan God of War oyununa bir devam yapıtı gelecek. Hatta bu yapıt, geçtiğimiz aylar içerisinde de resmi olarak duyurulmuştu. Şimdi ise Sony Interactive Entertainment şirketinden Jim Ryan, yaptığı yeni açıklamalarda bu devam oyunundan ve 70 Dolar değerindeki video oyunlarından bahsetti. Öncelikle, Telegraph ile röportaj yapan Jim Ryan, “God of War serisinin yeni oyunu PlayStation 5 konsoluna özel mi olacak?” sorusuna cevap veremedi. Bu da demek oluyor ki ortada henüz net bir karar yok; oyun aslında PlayStation 4 için bile geliştiriliyor olabilir.

God of War

God of War da muhtemelen 70 Dolar olacak

Telegraph ile yapılan röportajın devamında 70 Dolar değerindeki video oyunlarına da değinildi. Jim Ryan tarafından gelen açıklamalara göre Sony Interactive Entertainment, eğlence ürünlerinde çok yüksek seviyeli işler çıkartıyor ve bu yüzden de o ürünlerin 70 Dolar olması gayet uygun. Bu açıklamalara bakacak olursak, PlayStation 5 için piyasaya sürülecek olan video oyunları 70 Dolar olmaya devam edecek. Muhtemelen yeni God of War oyunu da aynı fiyat etiketi üzerinden oyuncuların karşısına çıkacak.

Tabii bir de PlayStation 5 konsolunun kendisi var. Birçok oyuncu, yeni nesil konsollardaki depolama alanının sıkıntı çıkartabileceğini düşünmüştü ama Jim Ryan, bu konuda hiç şikayet almadıklarını belirtti. Şirketin söylediğine göre oyuncuların PlayStation 4 konsollarında kullandıkları depolama alanları araştırıldı ve yeni neslin depolama alanı da ona göre ayarlandı. Bu da demek oluyor ki geçmiş nesilde muhtemelen birçok kişi, 500 GB veya daha az bir boyutu kullanıyordu konsolunda. Kişisel olarak ben bile aslında çoğu zaman 500 GB değerinin üzerine çıkamamıştım sürekli oyun oynadığım ve incelediğim halde.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x