Xbox Wireless Controller: Armed Forces II Special Edition havalı bir şekilde geliyor

Kozmetik ögeler sayesinde pek çok video oyunu para kazanmayı başarırken, zaten bu işi çok iyi beceren oyun konsolu üreticilerinin eldekilerle yetineceğini beklemek tuhaf olurdu. Oyunculara farklı deneyimler sunmak, biraz da havalı hissetmelerini sağlamak isteyen Microsoft şirketi de farklı tasarımlardaki kontrolcüleri ile yenilikler getirmeyi sürdürüyor. Yakın zamanda satışa sunulacak olan Xbox Wireless Controller: Armed Forces II Special Edition da bunun bir göstergesi. Sevilen askeri kontrolcü serisinin ikinci üyesi olacak olan bu ürünün; çıkış tarihi ve fiyatı gibi detaylarını, haberimizin devamında sizler için derledik. Buyurunuz.

Xbox Wireless Controller: Armed Forces II Special Edition havalı bir şekilde geliyor

Xbox Wireless Controller çeşitleri ile Microsoft yenilikleri devam ediyor

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya baktığımızda; askeri kontrolcü serininin ilkiyle oldukça büyük beğeni kazandığını ve yeni bir modelinin yapılması konusunda oyunculardan yoğun talep alındığının belirtildiğini görüyoruz. Bu talebi yanıtsız bırakmak istemeyen Microsoft ekibi de aynı tema üzerinden farklı bir tasarımla oyuncuların karşısına yeniden çıkmayı uygun görmüş oluyor. Zaten hemen üst kısımdaki resimde de göreceğiniz üzere; yeşil tonlamaları ve kamuflaj deseni üzerine tasarlanan, kaymaz yüzeyiyle de bir hayli şık duran kontrolcülerin çıkış tarihi, fiyatı ve ek özelliklerine geçelim dilerseniz.

Xbox Wireless Controller: Armed Forces II Special Edition için belirtilen çıkış tarihi 14 Ağustos 2018. Bu tarihten itibaren Xbox One satılan resmi mağazalara gönderimi de başlatılacak. Bu şık kontrolcüler içi belirlenen satış fiyatının ise 64,99 Dolar olduğunu belirtelim. Ön siparişe açılan ürünü alan bazı kullanıcılara hediyelerin sunulacağı bilgisini de es geçmeyelim. Henüz ülkemiz için bu bilgi kesinlik kazanmadı. Microsoft şirketinin ürünlerini satan bazı bölgelerde; bu kontrolcülerin yanında Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass abonelik sistemlerinin 14 günlük deneme sürümlerinin, ücretsiz olarak verileceği bilgisini de ekleyelim.

Bu yeni kontrolcülere ait bazı teknik özelliklerden bahsetmeden de sözlerimizi sonlandırmayalım. Xbox Wireless Controller: Armed Forces II Special Edition bünyesinde bulunan 3,5 mm’lik jak girişi ile birlikte; oyunculara uygun olan diledikleri kulaklıkları kullanabilme imkanı sunulmaya devam edecek. Windows 10 işletim sistemi kullanan bilgisayarlar ile tabletler ve Samsung Gear VR cihazında oyun oynayabilmek adına, kontrolcülerin Bluetooth teknolojisinden yararlanacağı bilgisini de ekleyelim. Ülkemizdeki Xbox mağazasının internet sitesinde ürünün tanıtıldığını ama henüz net bir satış fiyatının belirtilmediğini de hatırlatalım.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir