Eğer bir Xbox One sahibi iseniz, üzerine bir de Xbox Live Gold abonesi iseniz size çok güzel bir haberimiz var. 7 Days to Die isimli video oyunu şimdi iki yaşına girdi ve oyunun dağıtımcı ekibi olan Telltale Games, bu doğum gününü kutlamak adına güzel bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlik dahilinde, eğer bahsettiğimiz sistemin abonesi iseniz, yine bahsettiğimiz video oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Tabii sınırlı bir süre için. Oyun, sonsuza dek sizin olmayacak.

7 Days to Die

7 Days to Die aynı zamanda %50 indirim ile satılıyor

7 Days to Die isimli bu video oyunu, 21 Haziran 2018 tarihinde oyunculara ücretsiz sunulacak ve bu ücretsiz oyun oynama etkinliği 25 Haziran 2018 tarihinde son bulacak. Bu süreç boyunca herkes oyunun tam sürümüne ulaşabilecek. Yani, oyunu ücretsiz oynuyorsunuz diye bir kısıtlama ile karşılaşmayacaksınız. Peki, bu süreç içerisinde oyunu beğenirseniz ne olacak?

Tesadüfe bakın ki şu an Microsoft Store üzerinde Telltale Yayımcı İndirimi isimli bir kampanya bulunuyor. Bu kampanya dahilinde Telltale Games ekibinin oyunlarını çok uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Haberimizde bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu da indirimlerde bulunuyor ve oyun 38 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Bu fiyat, tabii ki indirimli olan satış fiyatı. Yani, şimdi oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynama imkanınız ve oyunu beğenirseniz de %50 indirim ile satın alma imkanınız bulunuyor. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?