Xbox Game Pass için Mayıs 2020’nin geri kalanında gelecek oyunlar açıklandı

Alan Wake, Cities: Skylines, Minecraft Dungeons ve çok daha fazla video oyunu Xbox Game Pass için geliyor.

Xbox Game Pass sistemine Mayıs 2020 içerisinde halihazırda çok kaliteli oyunlar gelmişti. Yalnız, Xbox ve Microsoft tarafları tabii ki bu kadarı ile sınırlı kalmayacak; Mayıs 2020 içerisinde sisteme daha da fazla oyun eklenecek. İşte geçtiğimiz günlerde de Xbox Wire üzerinden konu ile alakalı önemli açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalar sayesinde hem Xbox One, hem de Windows 10 için hangi oyunların sisteme ekleneceğini öğrenmiş olduk. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, o oyunların ne olduğuna bir bakalım.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass için hangi oyunlar gelecek?

Yapılan açıklamalara göre Xbox Game Pass sisteminin konsol sürümü için öncelikle Golf with Your Friends, Alan Wake ve Cities: Skylines oyunları gelecek. Bu iki oyun da şu an sistem üzerinden indirilebilir ve oynanabilir. Takvimler, 26 Mayıs 2020 tarihini gösterdiği zaman ise Minecraft Dungeons oyunu sisteme eklenecek. Çıkış gününde oyuncularla bu sistem üzerinden de buluşacak olan Minecraft Dungeons, Mayıs 2020 içerisinde en çok beklenen oyunlardan bir tanesi idi. Bizler de bu oyunu çok merak ediyoruz.

PC tarafında da işler pek farklı değil. PC için ne yazık ki tarih verilmiyor ama Alan Wake, Cities: Skylines, Minecraft Dungeons, Plebby Quest: The Crusades, Crusader Kings III ve MechWarrior 5: Mercenaries oyunlarının Mayıs 2020’de sisteme ekleneceği belirtiliyor. Ayrıca; Brothers: A Tale of Two Sons, Hydro Thunder Hurricane, Old man’s Journey, Opus Magnum ve Stealth Inc 2 oyunları da ne yazık ki Mayıs 2020 içerisinde Xbox Game Pass sisteminden ayrılacak olan oyunlar olarak açıklandı efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x