WWE 2K20 oyunundan Aleister Black gösterildi

Aleister Black, WWE 2K20 ilginç bir kostüme sahip olacak gibi görünüyor.

2K Games, her hafta WWE 2K20 oyunundan bir karakterin giriş görüntülerini gösteriyor. Bundan daha önce Kevin Owens, Buddy Murphy ve Samoa Joe karakterlerinin girişlerine yer verilmişti. Şimdi ise sırada Aleister Black var. Eğer sizler de isterseniz, Aleister Black karakterinin giriş videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz ancak uyaralım: Kendisi ilginç sayılabilecek bir kostüm giyiyor.

WWE 2K20

WWE 2K20 için gösterim sırasında Aleister Black var

2K Games, her hafta yeni bir ismin giriş videosunu yayımlamış olsa da 1 ay sonra çıkacak olan bu video oyununun hala net kadrosunu bilmiyoruz; oynanış görüntüsüne bile sahip değiliz. 2K Games, bu sene oldukça ilginç bir yol izliyor ve işin ucunda ne olacağını, bu video oyununun nasıl bir performans göstereceğini gerçekten merak etmeye başladık efendim.

2K Games, oyuncuları 22 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkacak bu video oyununda ringe girmeye davet ediyor. Favori WWE yıldızlarınız, efsaneler, Hall of Famer üteleri ve NXT markasının en iyileri, şenliklere katılacak ve WWE 2K serisinin yeniden doğuşunu kutlayacak!

Bu video oyununda; temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. Oyun ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers modunun dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek, hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag karşılaşmalarını da içerecek.

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir