Wolfenstein: Youngblood, Playstore platformunda ön siparişe açıldı

Ayrıca bu platforma yeni HyperX ürünleri de eklendi.

Sadece birkaç hafta sonra çıkışını gerçekleştirecek olan popüler FPS oyunu serisinin yeni üyesi Wolfenstein: Youngblood, Playstore platformunda ön siparişe açıldı. Ayrıca bu mağazada oyunculara yönelik olan HyperX ürünleri de satışa çıktı. Sizlere bahsetmek istediğimiz iki farklı konu bulunuyor ve bu konuların detaylarını da yazımızın devamında sizlere sunacağız.

Wolfenstein: Youngblood, Playstore platformunda ön siparişe açıldı

Playstore, iki farklı Wolfenstein: Youngblood sürümü bulunduruyor

Dediğimiz gibi Playstore platformunda bu oyuna ait 2 farklı sürüm bulunuyor. Bu sürümlerden ilki standart ve satış fiyatı da 168 TL olarak görünüyor. Oyuncular, bu sürüme Türk Telekom internet müşterilerine özel 14,00 TL x 12 ay taksitle de sahip olabiliyor. Bu sürüme ön sipariş verenlere ise New Colossus Jacket güç kıyafeti kaplaması, BJ’s U.S. Army güç kıyafeti kaplaması, Old Blood’da kullanılan boru silahı, Old Blood’da kullanılan hançer ve tüm menzilli silahlar için WW2 Silah Kaplama Seti hediye ediliyor.

Wolfenstein: Youngblood oyununun bir de delüks sürümü bulunuyor. 218 TL olan bu sürüm, Türk Telekom internet müşterilerine özel 18,17 TL x 12 ay taksitle satın alınabiliyor. Bu sürüme ön sipariş veren oyunculara ise Cyborg oyuncu kaplaması, tüm silahlar için Titanium alaşımlı kaplamalar, Titanium alaşımlı balta, Titanium alaşımlı bıçak, zırh-artırıcı dalga sinyali, New Colossus Jacket güç kıyafeti kaplaması, BJ’s U.S. Army güç kıyafeti kaplaması, Old Blood’da kullanılan boru silahı, Old Blood’da kullanılan hançer ve tüm menzilli silahlar için WW2 Silah Kaplama Seti veriliyor.

Haberimizi sonlandırmadan önce, Playstore üzerinde satışa çıkmış olan yeni bir markadan da bahsetmek istiyoruz. Bu markanın adı HyperX. Şu an bu markaya ait HyperX Stinger Core Oyuncu Kulaklığı, HyperX Cloud Stinger Oyun Kulaklığı, HyperX Cloud Earbuds Mikrofonlu Oyun Kulaklığı ve HyperX ChargePlay Nintendo Switch Quad Joy-con Şarj İstasyonu ürünleri, platform üzerinde satılıyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x