Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

WB Games Montréal tarafından geliştirilmiş ve iptal edilmiş olan Batman oyununun konsept tasarımları yayımlandı

Söylentilere göre bu oyun, Batman: Arkham serisine ait olacaktı ve en son oyundan 30 sene sonrasını ele alacaktı.

Daha önce Batman: Arkham Origins ve Batman: Arkham Knight için Batgirl: A Matter of Family isimli ek paketi geliştirmiş olan WB Games Montréal, şu sıralar 2 farklı video oyunu üzerinde çalışıyor. Söylentilere göre ve tabii ki tahmin edebileceğiniz üzere bu iki video oyunu da DC Comics evrenine ait idi. Bugün ise bir gelişme yaşandı ve ekibin iptal etmiş olduğu bir Batman oyununun konsept görselleri yayımlandı.

Batman

Acaba bu Batman oyunu nasıl bir şey olacaktı?

Biraz önce söylemiş olduğumuz iki video oyunundan bir tanesi, yukarıdan konsept görselini görebileceğiniz Batman oyunu muydu, bunu bilemiyoruz. Eğer durum öyleyse WB Games Montréal, çok uzun süredir üzerinde çalıştığı bir video oyununu iptal etmiş demektir. Bu arada, oyuna ait ortaya çıkan tüm konsept tasarımlara göz atmak istiyorsanız, şu bağlantıyı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Söylentilere göre iptal edilmiş olan bu video oyununda Bruce Wayne karakterini kontrol edecektik. Zaten oyun da klasik serinin bir devamı olacaktı ve serinin en yeni oyunundan 30 sene sonrasını konu alacaktı. Bu oyunda, Bruce Wayne artık Batman olmayacaktı ve Batman kahramanının rolünü başka birisi alacaktı. Tabii bu birisinin kim olacağını ve oyunun nasıl işleyeceğini bilmiyoruz.

9 yıldır hayatımızda olan WB Games Montréal, geçen hafta da ilginç bir şekilde karşımıza çıkmıştı. Bu geliştirici stüdyosuna ait yer tutucu bir satış ilanı, Amazon üzerinde ortaya çıkmıştı. Bu oyun satış ilanı PC, PlayStation 4 ve Xbox One için görünüyordu. İlanlardan, oyun hakkında bilgi almak imkansızdı ama ilanların yayımlanmış olması, Gamescom 2019 sırasında bir duyurunun geleceğini işaret edebilirdi fakat bu ilanların sahte olduğu da kanıtlanmıştı.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir