Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Watch Dogs Legion şimdi ön siparişe açıldı

Watch Dogs Legion, birçok farklı paket ve bolca hediye ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Ubisoft tarafından E3 2019 sırasında duyurulmuş olan Watch Dogs Legion, ülkemizde ön siparişe açıldı. Bu oyunun ön siparişe açılması ile birlikte hem oyunun fiyatını öğrenmiş olduk, hem de bu oyuna ön sipariş veren oyunculara ne gibi hediyelerin verileceğini gördük. Dilerseniz de şimdi, haberimizin devamından bu konu hakkındaki detaylara bir göz atalım.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion, birçok farklı paket ile çıkıyor oyuncuların karşısına

PlayStation Store üzerinden aldığımız verilere göre Watch Dogs Legion, öncelikle standart bir sürüme sahip. Bu sürümün fiyatı 469 TL olarak görünüyor. Eğer bu sürüme ön sipariş verirseniz; bir maske ile tabanca ve araçlar için altın görünümler içeren Golden King paketi sizin olabiliyor.

Bu video oyunu için bir de altın sürüm bulunuyor. Oyunun altın sürümü de 599 TL olarak görünüyor. Eğer bu video oyununun altın sürümüne ön sipariş verirseniz, aynı şekilde bir maske ile tabanca ve araçlar için altın görünümler içeren Golden King paketi sizin olabiliyor. Ayrıca; altın sürüm satın alarak üç güne kadar erken erişimle; beş yeni hikaye, dört ikonik kahraman ve hikayelerden birine anında erişim sağlayan sezonluk geçiş ögesine sahip olabiliyorsunuz.

Watch Dogs Legion oyununun en pahalı sürümü ise nihai paket olarak geçiyor. 649 TL olan nihai paket içerisinde ön sipariş hediyesi olarak bir maske ile tabanca ve araçlar için altın görünümler içeren Golden King paketi bulunuyor. Ayrıca; nihai sürüm içeriğinde ilave dijital içerik, sezonluk geçiş ögesi, dört haftalık VIP statüsü ve üç güne kadar erken erişim bulunuyor.

Bahsetmiş olduğumuz sezonluk geçiş ögesinde yeni hikayeler, özgün yetenekleriyle dört ikonik karakter ve hikayelerden birine anında erişim bulunuyor. Nihai sürüm paketinde ise Urban Jungle Paketi, kendilerine özgü görünüm ve yetenekleri ile üç özgün karakter ; üç ilave maske ve 1 aylık VIP özelliği yer alıyor.

Watch Dogs Legion, Microsoft Store üzerinde Xbox One için de satılmakta. Bu sürümde ön sipariş hediyeleri tamamen aynı. Fiyatlar ise standart sürüm için 566 TL, altın sürüm için 600 TL ve nihai sürüm için 650 TL olarak görünüyor. Uplay üzerinde ise PC için bu paketlerin fiyatı, sırasıyla 309 TL, 509 TL ve 618 TL olarak görünüyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir