Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Watch Dogs Legion, çıkış tarihi ile birlikte duyuruldu

Söylentiler doğru çıktı. Watch Dogs Legion ile oyundaki tüm NPC tipi karakterler oynanabilir olacak.

E3 2019 dönemi başlamadan hemen önce ortaya bazı söylentiler atılmıştı. Bu söylentilere göre yeni Watch Dogs oyununun adı Watch Dogs Legion olacaktı ve bu oyunda, NPC tipi olan her karakter kontrol edilebilecekti. Bu söylentiler, Ubisoft şirketinin E3 2019 sunumu ile doğru çıktı; bu video oyunu, ilk detayları, çıkış tarihi bilgileri ve çok daha fazlası ile birlikte duyuruldu.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion, etkileyici bir tanıtım ile karşımıza çıktı

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, 4 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia platformları için çıkacak olan bu yapıt; Londra’da geçecek ve oyuncuların kontrol edebileceği net bir ana karakter olmayacak. Bunun sebebi ise oyundaki her NPC tipi karakterin kontrol edilebilecek olması. Ubisoft, her karakter için ayrı ayrı çalıştı.

Brexit öncesindeki Londra’da yer alacak olan bu oyunda bir karakteriniz öldüğü zaman, o karakter tamamen ölecek. Yani, ölen karakteri bir daha kullanmak mümkün olmayacak. Ayrıca bu oyun için bir de koleksiyoncu sürümünün duyurulduğunu belirtmek isteriz. Bu sürümde sezonluk geçiş ögeleri, dijital ve fiziksel hediyeler de yer almakta. Yani, belli ki bu oyun için ek paket sistemi devam edecek.

Watch Dogs Legion içerisinde her karakterin bir hikayesinin olduğunu da söylemek isteriz. Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre bir karakterin kontrolünü alabilmek için öncelikle kendisinin Origin hikayesini bitirmemiz gerekecek. Ardından da o karakteri kontrol etmeye başlayabileceğiz. Ayrıca, oyundaki her karakterin bir yaşamı da olacak. Mesela, bir karakterin hastaneye borcu olabilecek ve bunu siz, zorla veya güzellikle kapatabileceksiniz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir