Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Watch Dogs 3, yeni nesil konsollar için görünmüş olabilir

Ubisoft, şu sıralar da Watch Dogs serisi hakkında oldukça sessizdi.

Ubisoft, Kasım 2018 içerisinde Watch Dogs 3 için isim haklarını kaydettirmiş olabilir; bahsettiğimiz bu isim hakları daha geçen hafta halka açık bir hale getirildi. Yalnız kaydedilen bu isim haklarına bakacak olursak, bahsi geçen video oyununu şimdiki nesil yerine PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için göreceğiz. Tabii PC platformunu da unutmamak lazım. Peki, bizler neden bu video oyununun yeni nesle geleceğini düşünüyoruz? Hemen bu sorunun cevabını verelim sizlere.

Watch Dogs

Watch Dogs 3, E3 2019 sırasında gösterilebilir mi?

Bahsetmiş olduğumuz isim hakkı kaydı, öncelikle Ubisoft şirketinin eski isim hakkı kayıtlarına benzemiyor. Özellikle de bu ismin, eski Watch Dogs kayıtları ile herhangi bir bağlantısı bulunmuyor. Serinin diğer oyunları şimdiki nesil için piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise üçüncü oyunun, diğer oyunlardan ayrı gösterilmesinin sebebi, şirketin yeni nesli hedefliyor olması olabilir. Ayrıca Ubisoft şirketinin bu seri hakkında şu sıralar inanılmaz sessiz olduğunu da unutmamak lazım. Şirket, ya paylaşacak hiçbir şey bulundurmuyor ya da önemli bir sürpriz hazırlanıyor.

Birçok oyuncu, Watch Dogs 3 oyununun E3 2019 sırasında gösterileceğini tahmin ediyor ama bize soracak olursanız, eğer bu video oyunu yeni nesli hedefliyorsa, E3 2019 yerine E3 2020 etkinliğinde gösterilecektir. Tabii Ubisoft, yeni nesil haricinde şimdiki nesil için de bu oyunu geliştiriyorsa, durum değişebilir. Sonuçta bu video oyunu serisinin ilk parçası da hem şimdiki nesil konsollar için, hem de eski nesil konsollar için piyasaya sürülmüştü. Ubisoft, aynı formülü tekrarlamak isteyebilir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir