Muhtemelen Doom adını andığımızda, birçok oyuncunun muhteşem anlar yaşadığı, hayatında belki de bir devrim noktası olarak gördüğü oyun serisi, film şeridi gibi gözlerinin önünden geçecektir. Eğer tam olarak şu anda gözlerinizin önünden geçtiyse bahsini ettiğimiz film şeridi, sizlere çok iyi haberlerimiz var demektir. Zira, ortaya çıkan bilgilere göre Universal Studios, bizler için güzel bir Doom filmi hazırlama peşinde. Hatta Universal Studios, bu hazırlıkları da uzun süredir yapmakta ama bugüne kadar bizlerden gizlemişler.

Doom

2011’deki Doom filmi söylentileri doğru çıktı

Bundan yaklaşık 7 yıl kadar önce, 2011 yılı içerisinde bir söylenti çıkmıştı, hatırlayanlar mutlaka vardır. Söylentiye göre, bir Doom filmi yapım aşamasındaydı. Tabii, daha sonradan olayların üstü kapatılmış ve medya tarafı neredeyse tamamen unutmuştu. Görünüşe göre, 2011 yılı içerisinde çıkan bu film söylentileri fazlasıyla doğruymuş. Çünkü, 17 Nisan 2018 tarihinde bir oyuncu olan Nina Bergman tarafından, oyuncunun kendi resmi Twitter sayfası üzerinde paylaşılan gönderi, bizlere haberini yapmakta olduğumuz filmin duyurusunu yapmış oldu.

Haberimizin en sonunda görebileceğiniz Twitter gönderisinde Nina Bergman bir fotoğrafı ile birlikte, ” Vay be, Universal Pictures ile birlikte gelecek Doom filmini yapıyorum! Daha şimdi bütün evrak işlerini imzaladım. Bulgaristan’a tekrar gidecek ve sevdiğim insanların bazılarıyla çalışacağım. Kendimi, süper bir yönetmen ile bu filmin ve benim yeni kaydımın çıkışı sebebiyle, dünyanın en şanslı kızı gibi hissediyorum.” diyerek; hem filmin duyurusunu yaptı, hem de sevincini takipçileri ile paylaştı. Bu gönderi ise, elbette medyanın gözünden kaçmadı ve hemen haberler ortaya çıkmaya başladı. Sonuçta, Nina Bergman gibi bir oyuncu, neden yanlış veya yalan bir bilgi ile Twitter gönderisi paylaşsın ki, öyle değil mi?

Doom ile müthiş anlara şahit etmiş oyuncu kitlesinin bir parçası olarak, açıkçası böyle bir habere fazlası ile sevindiğimizi dile getirmemizde fayda var. Universal Studios gibi önemli bir şirket tarafından ele alınıyor olması bir yana, Nina Bergman’ı bu kadar çok sevindirmeyi başarmış olan adını bilmediğimiz yönetmen, bizim umutlarımızı bir hayli yükselten unsurlar arasında bulunuyor. Şimdi ise, bütün sabırsızlığımız ile birlikte, yolda olan film hakkında daha fazla detayı bekliyor gözlerimiz.

Etiketler: