Universal Pictures tarafından bir Doom filminin vizyona sokulacağı tarafından bilgiler görmüştük aylar önce. Bugün ise ResetEra üzerindeki bir kullanıcı, 12 Mayıs 2018 tarihinde Nina Bergman isimli bir aktris tarafından paylaşılmış bir Twitter gönderisini keşfetti. Bu Twitter gönderisine göre Universal Pictures ekibi, 12 Mayıs 2018 tarihinde Bulgaristan sınırları içerisinde bir Doom filmi çekiyordu. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz Twitter gönderisine, haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz.

Doom

Doom filminde Doomguy karakterini kim oynayacak?

Şimdilik ne yazık ki Nina Bergman isimli oyuncunun, filmdeki rolünü bilmiyoruz. İnternet kullanıcıları ise şimdiden Doomguy karakterini kimin oynayacağını tartışmaya başladı bile. Geçmişteki söylentilere göre bu rolü The Rock üstlenecekti ama şu sıralarda durum nedir, bilemiyoruz. Ayrıca internet aleminde çok çılgın bir teori de bulunuyor ki, bu teoriye göre filmde Doomguy değil, Doomgirl olacak ve Doomgirl de muhtemelen Nina Bergman tarafından canlandırılacak.

Tabii tüm bunların birer söylenti olduğunu unutmamak lazım. Bu yüzden, Doom markasının isim haklarına sahip olan şirketten veya direkt olarak Universal Pictures ekibinden resmi bir açıklama beklememiz gerekiyor. Bizler bu açıklamayı bekliyor olacağız, bu yüzden sizler de o sırada internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Eğer bir gelişme yaşanacak olursa, sizleri haberdar edeceğiz.

Etiketler: