The Witcher: Nightmare of the Wolf, Netflix tarafından duyuruldu

The Witcher: Nightmare of the Wolf, bir animasyon olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz gün ortaya The Witcher markasına ait bir film çıkmıştı. Bu filmin ekibinde, Netflix tarafından yazarlar bulunuyordu. Bu sebepten ötürü de herkesin, Netflix cephesinin bahsi geçen filmin yapımcılığına soyunduğunu düşünmüştü. Söylentilere dayanamamış olan Netflix ise bugün içerisinde haberi doğruladı ve The Witcher: Nightmare of the Wolf isimli filmin gerçek olduğunu açıkladı. Bu açıklamaya göre film, bir animasyon olacak ve oldukça tanıdık bir ekip tarafından hazırlanacak.

The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf için çok da fazla detay verilmedi

Netflix tarafından yapılan bir açıklamaya göre The Witcher: Nightmare of the Wolf, platformdaki dizinin takımı tarafından hazırlanıyor. Bu film, bir animasyon olacak ve Studio Mir tarafından da emek görecek. Studio Mir, daha önce Legend of Korra projesini insanların karşısına sunmuştu. Şimdilik bu yeni animasyonun ne zaman geleceği bilinmiyor ama tahminler, 2020 senesinin sonlarını gösteriyor. Şirket, muhtemelen ilk sezon ile ikinci sezonun arasını bu animasyon ile doldurmayı planlıyor.

The Witcher markası hakkında sizlere verebileceğimiz bilgiler bitti ama Netflix ve video oyunları ile alakalı olarak sizlere daha farklı haberler verebiliriz. Mesela, geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution isimli film, Netflix platformuna özel olarak duyuruldu ve kendisi, 27 Şubat 2020 tarihinde platformda izlenime açılacak. CGI tarzında bir animasyon olacak olan Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution, insanları biraz da olsa geçmişe götürecek.

Tabii bir de Glitch Techs var. Video oyunlarından ilham alan Glitch Techs isimli bir yapıt da Netflix platformuna gelecek. Yapımı Nickelodeon tarafından üstlenilmiş olan bu yapı ise 21 Şubat 2020 tarihinde bahsi geçen platforma gelecek. Tüm bunların haricinde, Ubisoft da Werewolves Within filmi için başrol oyuncusu ve yönetmen bulduğunu açıkladı. Açıklamalara göre bu başrol oyuncusu Sam Richardson olacak. Filmin yönetmeni ise Josh Ruben olarak açıklandı.

Son olarak bir de Mythic Quest: Raven’s Banquet yapıtından bahsetmek istiyoruz. Yine Ubisoft cephesine ait olan ve bir komedi serisi olan Mythic Quest: Raven’s Banquet, Apple TV+ platformuna özel olarak çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu seri henüz izleyenlerle buluşmadı ama Apple, yayımlamış olduğu yeni bir basın bülteni ile Mythic Quest: Raven’s Banquet serisinin ikinci sezonunun da yapım aşamasına girdiğini açıkladı. İlk sezon gibi ikinci sezon da bahsi geçen platforma özel olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir