Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, ön siparişe açıldı

Eğer The Walking Dead: The Telltale Definitive Series paketine sahip olmak istiyorsanız, artık kendisine ön sipariş verebilirsiniz.

10 Eylül 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, birkaç hafta önce ön siparişe açıldı ve artık ülkemizde de tüm platformlardan satın alınabilir halde yer alıyor. Bu içeriğimizde ise bahsi geçen paketin ön sipariş sürümünü ele alacağız ve paketin içeriğinden, fiyatlardırmasından ve çok daha fazlasından bahsedeceğiz sizler için.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, uygun bir fiyata oyuncuları bekliyor

PlayStation 4, Xbox One ve PC için ön siparişe açılmış olan bu paketin öncelikle PlayStation 4 sürümünden bahsetmek istiyoruz. Paketin PlayStation Store üzerindeki fiyatı 219 TL ve ön siparişe özel olan herhangi bir hediye ne yazık ki bulunmuyor. Xbox One için Microsoft Store üzerinde de durumun aynı olduğunu sizlere gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Eğer bu video oyununu PC için satın almak istiyorsanız da gitmeniz gereken platform Epic Games Store olacak. Bu mağazada 79 TL olarak satılan The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinde olduğu gibi herhangi bir ön sipariş hediyesi bulunmuyor. Peki, bu paketin içerisinde neler alıyor? Sorumuzun cevabını da resmi bir açıklama ile alalım.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, dört ana sezonu, 400 Days isimli ek paketi ve Michonne oyununu içerir; toplamda 23 eşsiz bölümle birlikte 50 saatlik bir oyun deneyimi sunar.

Grafiksel geliştirmeler, sahne arkası ekstra özellikler ve klasik menülerin orijinaline sadık bir şekilde tekrar hazırlanmış hali ile bu; Clementine karakterinin yolculuğunu deneyimlemek ve hikayesinin sonunu görmek için en iyi yol, bu pakettir.

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir