The Surge 2 için iki yeni oynanış videosu yayımlandı

Bu yapımın özellikle dövüş mekaniklerini merak edenler, oynanış videosunun tamamını izlemeliler.

Deck13 Interactive tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan The Surge 2 için iki yeni videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu videolardan bir tanesi tamamen oynanış görüntülerinden oluşuyor ve oyunun mekaniklerine dair geniş bir gözlemleme yapma imkanı sunuyor. Diğeri ise oynanış görüntüleriyle birlikte sinematiklerin bulunduğu bir tanıtım videosu olarak karşımıza çıkıyor. Kısa olan tanıtım videosunu üst kısmından, uzun oynanış videosunu ise haber yazımızın en alt kısmından seyredebilirsiniz.

The Surge

The Surge 2 ile zorlu bir rol yapma oyunu daha geliyor

Dark Souls ve benzerleri gibi zorlu mekaniklere sahip, bir aksiyon ve rol yapma oyunu olan The Surge 2, bilim-kurgu temasını kullanarak ön plana çıkacak gibi duruyor. Serinin ilk oyunuyla benzer bir tema üzerine kurulan bu yapımın uzun oynanış videosuna baktığımızda, nasıl bir oynanış mekaniğiyle karşılaşacağımızı rahatlıkla görebiliyoruz. Kendine has oynanış mekaniklerini kullanan bu rol yapma oyununun pek çok hayranı olduğunun altınız çizelim.

Bu arada izlediğimiz videolarda grafiklerin öyle hayret verici görünmediği yorumunu yapalım eğer izin verirseniz. Özellikle izlediğimiz uzun oynanış videosu, birlere ilk Darksiders oyununu hatırlattı. Şehir içi mekanlar ve oyunun diğer modellemelerinden böyle bir izlenim edindik. Tabii ki aradan yıllar geçti ve birebir aynı tema işlenmiyor ama yeri gelmişken belirtmek istedik. Ayrıca haber yazımızın en alt kısmından izleyebileceğiniz oynanış videosunda yalnızca şehir içi değil, doğal bir açık alan ve iç mekanların bulunduğunu sözlerimize ekleyelim.

Belirttiğimiz gibi oynanış mekaniklerini gözlemleyebileceğiniz uzun oynanış videosunun sonunda bir de zorlu bölüm sonu canavarı savaşı bulunuyor. Bu savaşın tamamını da hemen alt taraftaki videoyu izleyip görebilirsiniz. Meraklıları için bir hatırlatma yapalım: The Surge 2 oyunu çıkışını 24 Eylül 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir