The Sims 4 ve The Sims Mobile, yeni içeriklerine kavuştu

The Sims 4 için Realm of Magic isimli ek paket gelirken; The Sims Mobile oyununa da Moschino Collaboration güncellemesi geldi.

Eğer The Sims serisinden hoşlanıyorsanız, bu hafta muhtemelen sizin için çok önemli bir hafta olacaktır; The Sims 4 ve The Sims Mobile, yeni içeriklerine kavuştu. Bahsetmiş olduğumuz ana serinin dördüncü oyunu için Realm of Magic isimli ek paket gelirken; The Sims Mobile oyununa da Moschino Collaboration güncellemesi geldi. Tüm bu içerikler, şu an satın alınabilir ve indirilebilir.

The Sims 4: Realm of Magic

The Sims 4 ve The Sims Mobile, yeni içeriklerle tazelendi

Dilerseniz öncelikle Realm of Magic isimli içerikten bahsedelim. Oyuncular, bu içerik sayesinde büyülü bir boyuta adım atıp; büyü yapmayı, iksir yapmayı ve çok daha fazlasını öğrenebiliyor. Ayrıca bu ek içerik paketi ile oyunculara yeni bir ilerleme sistemi ve Talent Point ögeleri de bulunuyor. Eğer The Sims 4 oyununda şu sıralar yapacak bir şey bulamıyorsanız, bu içerik paketini indirmek isteyebilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu için Moschino Stuff Pack ve Realm of Magic eklenirken, oyunun mobil sürümü de unutulmadı. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre The Sims Mobile oyununa da Moschino Stuff Pack ile alakalı olarak bir güncelleme geldi. Bu güncelleme sayesinde mobil oyuna, Moschino tarafından tasarlanmış kıyafetler eklendi.

Sweet Treat Showdown isimli bir görev serisi de bu mobil oyuna eklendi. Bu görev serisi sayesinde oyuncular, Parkside bölgesinde birbirinden güzel yemekler yapacak. High Fashion güncellemesi sayesinde yeni ev eşyaları ögeleri de oyuncular tarafından kullanılabilecek. Eğer dilerseniz, şimdi sizler de The Sims 4 ve The Sims Mobile oyunlarını ziyaret edip, yeni içeriklere göz atabilirsiniz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir